Планета Земля

Пандемія відпочиває: експерти розповіли про найгірший період в історії Землі

Pixels

Певні події на нашій планеті спровокували зникнення 96% морських видів і 73% видів наземних хребетних тварин

На думку кліматологів, масове пермське вимирання, яке сталося 252 млн років тому – найгірший етап в історії Землі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ipcc.

У звіті Міжурядової групи експертів зі зміни клімату за 2021 рік йдеться, що у той період на Землі зникло 96% морських видів і 73% видів наземних хребетних тварин. Ці події спровокували виверження супервулканів.

За часів масового пермського вимирання викидалися колосальні за площею Сибірські трапи, що спровокувало виникнення плато Путорана. У повітря викидалася величезна кількість отруйних газів і також виросла температура, що зробило життя на нашій планеті майже неможливим.

Окрім цього, настала вулканічна зима, яка призвела до сильного парникового ефектну. На Землі кожна водойма стала "токсичним супом". Експерти вважають, що це може повторитися.

Можливо, цей період – насправді найгірший час в історії нашої планети. Однак, які події вважають найжахливішими в історії людства?

Інколи люди думають, що епідемія чуми чи пандемія COVID-19, але історик, професор і археолог Майкл Маккормік назвав рік, який, на його думку, насправді був найгіршим в історії людства.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ