Металошукач

У Данії чоловік став шукачем скарбів – із першої спроби він виявив золоті прикраси, які були у землі 1,5 тис років (фото)

Shutterstock

Артефакти виготовили ще до епохи вікінгів

Данець Оле Гіннеруп Шитц захотів стати шукачем скарбів і для цього придбав металошукач. З цим пристроєм він пішов на поле свого приятеля-однокласника та вже через кілька годин знайшов цікавий артефакт. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TV2.

Спочатку металодетектор почав сигналізувати про знахідку. Тоді чоловік помітив брудний шматок погнутого металу, але він подумав, що перед ним кришка від консервної банки з оселедцем.

Втім, ентузіаст продовжив копати та витягнув 22 золотих предмети, загальна вага яких приблизно 1 кг. Шитц виявив під землею золоті прикраси, які там знаходилися приблизно 1,5 тис років. Їх виготовили ще до епохи вікінгів.

Зокрема, щасливець знайшов золоті медальйони, а розмір деяких з них можна порівняти з блюдцем. За словами археологів, чоловік виявив один з найбільших скарбів, які коли-небудь знаходили у Данії.

Артефакти передали до музею. Шукач скарбів вважає, що йому просто пощастило.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік знайшов у їжі справжній скарб за $200 тис.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ