Маргарет Ділулло та її подарунок

"Це було чудово": 107-річній жінці на День Народження подарували вантажівку пива – фото й відео

@yuenglingbeer / Twitter

За словами довгожительки, вона буде пити пиво, "поки зможе"

107-річна мешканка США Маргарет Ділулло святкувала своє чергове День народження, на яке їй зробили приємний сюрприз – доставили величезну кількість холодного пива. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 7news.

Довгожителька не змогла згадати день, коли вони почала щодня випивати келих лагера Yuengling. За словами Маргарет, вона особливо цінує цей напій за "легку гіркуватість", яку вона не зустрічала в іншому пиві.

"Кажу вам, з того моменту, як я почала його пити, я ніколи не пила іншого"

Саме тому на її 107-й День Народження пивоварня вирішили доставити Дідулло улюблений напій.

"Це було чудово. Я не очікувала, що велика вантажівка під'їде до будинку моєї дочки. Це був чудовий сюрприз. Думаю, це буде найбільшим сюрпризом в моєму житті. Це був мій день. Не можу повірити, що щось могло б це перевершити"

За словами Деббі Юенлінг, яка є одним із 4-х членів родини у 6-му поколінні, що займається випуском цього лагера, вони були раді зробити довгожительці такий оригінальний подарунок:

"Ми хотіли зробити її свято особливим ... Ми хотіли, щоб у неї було хоча б на одне пиво більше, ніж за кожен рік її життя. Ми підігнали вантажівку з пивом до неї з усією її родиною та сусідами"

Дивовижно, але 107-річна Маргарет не збирається роздавати алкоголям іншим. Замість цього вона продовжить традицію щоденного вживання пива.

"Поки зможу, буду. У мене достатньо пива на все життя"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що 111-річний чоловік розкрив несподіваний секрет свого довголіття.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ