Як правильно обрати пиво – ТОП-5 порад

Інколи люди вважають, що вибір пива – легка справа, для якої не потрібні певні знання, але це не так.

Справа у тому, що, окрім вартості та смаку, величезну роль грають інші фактори, про які вам у цьому матеріалі розповість "Дивогляд".

Температура

Пиво
Пиво
Фото: Shutterstock

Існують види пива, які необов'язково пити охолодженими, але зберігати цей напій треба все одно у холоді. Це обумовлено тим, що при зберіганні у холодильнику чи іншому охолодженому місці алкоголь повільніше псується. Саме тому обирайте пиво, яке зберігали правильно.

Упакування

Відомо, що металева банка зберігає пиво свіжим довше, ніж звичайна пляшка, бо остання гірше захищає алкоголь від променів сонця. Тим не менш, цей варіант може бути недостатнім, бо як у банку, так і у пляшку, потрапляє кисень, який провокує окислення.

Останній є хімічною реакцією, яка негативно впливає на якість і термін зберігання напою. Найменше кисень взаємодіє з пивом, коли останнє наливають у кег – така тара дозволить алкоголю якомога довше зберігати свіжість.

Читайте також: Рецепт домашнього хлібного квасу від українського шеф-кухаря – відео

Місце продажу

Пиво
Пиво
Фото: Shutterstock

Якщо ви готові прикласти зусилля заради смачного пива, то подумайте над його придбанням у пабі, при броварні чи у фірмовому магазині. Справа у тому, що звичайні супермаркети вимушені перевозити напій з виробництва до пакувальної лінії, а потім до магазину чи кафе, внаслідок чого пиво стає не таким смачним.

Щоб відчути різницю, можна спробувати пиво, яке зварили вчора та зберігали у холодильнику, а також те, яке протягом декількох тижнів "подорожувало" різними місцями. Однак, якщо поблизу вас немає броварні, пабу чи фірмового магазину, то вам знадобляться такі поради:

  • купуйте холодне пиво, яке нещодавно зварили місцеві виробники (звісно же, за умови, що вас влаштовує його смак)
  • дізнайтеся, як саме напій перевозили та зберігали перед його потраплянням до магазину

Етикетка

Тут відсутні чіткі загальні правила щодо інформації, яка має міститися на етикетці ідеального пива. Тим не менш, не забувайте звертати увагу на дату виробництва та термін зберігання. Є думка, що пиво краще вживати протягом перших 3-4 тижнів після його виробництва.

Читайте також: Освіжаючий літній суп: 3 рецепти окрошки, від яких ви залишитеся в захваті

Сорт пива

Пиво
Пиво
Фото: Shutterstock

Окрім смаку, сорти пива також відрізняються тривалістю зберігання. Наприклад, портери, стаути та інше міцне чи темне пиво з часом має більш насичений та глибокий смак.

Саме тому вищезазначені види іноді рекомендують вживати не одразу, а спочатку витримати якийсь час. Натомість, хмельові та легкі сорти пива краще пити одразу, бо з часом вони стають лише гіршими.

Зазначимо, що зловживання алкоголем може призвести до негативних наслідків для вашого здоров'я, а також для оточуючих. Саме тому вживайте відповідально та пам'ятайте про безпеку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про тип людей, який має найбільші ризики захворювання печінки через алкоголь.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше