Веснянки, обличчя, жінка, дівчина

Літні веснянки: чому вони виникають і чи несуть небезпеку

Shutterstock

Багато людей від самого народження мають на своєму обличчі та тілі веснянки. Незалежно від пори року та погодних умов, вони не зникають. Люди, які ніколи не бачили на собі цих пігментних плям, починають помічати їх влітку.

Чому виникають ці веснянки та чи можуть вони завдати шкоди нашому здоров'ю розповідає "Дивогляд".

  • Як з'являються веснянки?

Перш за все, головною причиною цього є меланін – барвник, який міститься у клітинах людської шкіри. Веснянки – це результат взаємодії даного барвника з УФ-променями. Вони помітні переважно у русявих людей і рідше у брюнетів. 

  • Як можна завадити появі веснянок?

Якщо ці пігментні плями приносять вам дискомфорт та помітно псують зовнішній вигляд – ви можете завадити їхній появі влітку. Обов'язковим для цього є регулярне використання сонцезахисного крему з SPF 30 у складі

Читайте також: Як обрати захисний засіб від сонця.

Окрім цього, рекомендовано дещо змінити свій раціон харчування. Наприклад, з початку весни принаймні раз на день вживайте продукти, багаті на вітамін С (яблука, апельсин, лимон, морква тощо).

  • Як позбутися веснянок, якщо вони вже з'явилися?

Одним з найбезпечніших способів боротьби з веснянками є відбілюючий засіб, який можна створити власноруч. Ним може бути звичайний сік огірка. Візьміть серветку, змочіть її соком та покладіть на обличчя на 5-10 хвилин. Перша процедура не продемонструє вам ніякого результату, але при регулярному використанні ви помітите його.

Зауважте, що повністю позбутися веснянок вам не вдасться. Використовуючи цей метод ви лише частково висвітлите ці плямки.

  • Чи несуть веснянки якусь загрозу для здоров'я?

Веснянки – це реакція організму на оточуюче середовище. Самі по собі вони не створюють небезпеки, але, якщо вдаватися до неперевірених способів позбавлення них, ви можете деформувати свою шкіру.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як захистити свою шкіру від сонця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ