Парфуми

Правильне використання парфуму влітку: поради жінкам

watsons.ua

Парфуми (духи, туалетна або парфюмована вода) – це така ж важлива частина жіночого образу, як хороші туфлі або стильна сумочка

Багато жінок мають цілі колекції ароматів і носять їх за настроєм, із певного приводу й у різні пори року. Останнє має чимале значення, адже залежно від температури надворі та інших умов запахи можуть розкриватися кардинально по-різному. А спекотне літо – найскладніший період для парфуму. Тож з'ясуймо, як правильно використовувати духи та інші аромати, коли надворі спекотно і багато сонця.

Робіть ставку на свіжість

Обираючи жіночий парфум на сайті watsons, ви знайдете різні аромати – часто вони кардинально різняться між собою. В наявності є глибокі, дуже інтенсивні і шлейфові запахи – наприклад, зі східними нотками. А є легкі, свіжі варіанти, які звучать ніжно і делікатно. Для літа найкраще пасує другий варіант.

Якщо говорити про конкретні ноти, то на спекотний час ідеальні:

  • зелений чай;
  • жасмин (трохи);
  • лимон;
  • бергамот;
  • мандарин і щось подібне.

Все, що асоціюється з прохолодними листям рослин, росою, кришталевою водою, буде безпрограшним вибором.

Уникати в спекотну погоду слід важких деревних ароматів, насиченого запаху квітів, а також так званих кондитерських ноток - шоколаду, карамелі тощо. Все це розкривається на гарячій шкірі дуже важко і часто створює задушливий шлейф. Від такого ефекту погано не тільки оточенню, але і самій жінці, яка нанесла такий парфум.

Парфуми
Парфуми
Фото: watsons.ua

Враховуйте інші запахи

Жінки користуються великою кількістю продуктів, які мають яскравий запах. Це дезодоранти (антиперспіранти), лосьйони для тіла, бальзами та спреї для волосся. Нерідко навіть бальзам-ополіскувач для одягу пахне досить виражено. Якщо в холодну пору року суміш всіх цих запахів може гармонійно поєднуватися, то влітку вона перетворюється в ароматну задушливу хмару.

Якщо ви хочете носити в спекотну пору якийсь аромат, найкраще уникати всіх інших, наприклад, вибрати дезодорант без запаху і нейтральний спрей для волосся. Варто відмовитися і від ополіскувачів для білизни або додавати їх під час прання набагато менше.

Скоротіть кількість точок для нанесення духів

У холодну пору духи наносять на зап'ястя, за вухами, під впадинку на шиї. Це можна робити одночасно, щоб аромат був стійким і досить довго тримався. Інша справа, якщо на вулиці спека. Тоді на розпаленому тілі будь-який запах чути інтенсивніше. В такий час вибирайте одну-дві точки для нанесення парфуму наприклад, тільки впадинку на шиї або зап'ястя.

Використовуйте спиртові духи, а не олійні

Спиртові продукти швидше випаровуються, через що у них або немає шлейфу, або він досить легкий, м'який. А олійні продукти на гарячій шкірі працюють інтенсивніше з кожною годиною. Такі аромати потрібно носити лише в холодну пору року, коли зайвий "об'єм" не завадить.

Використовуючи ці прості правила, ви ніколи не помилитеся з літніми ароматами. А придбати хороші духи за вигідними цінами можна в інтернет-магазині "Ватсонс". Товар доставляється або за адресою клієнта (по всій Україні), або в одну з торгових точок великої мережі Watsons.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ