Парфуми (духи, туалетна або парфюмована вода) – це така ж важлива частина жіночого образу, як хороші туфлі або стильна сумочка
Багато жінок мають цілі колекції ароматів і носять їх за настроєм, із певного приводу й у різні пори року. Останнє має чимале значення, адже залежно від температури надворі та інших умов запахи можуть розкриватися кардинально по-різному. А спекотне літо – найскладніший період для парфуму. Тож з'ясуймо, як правильно використовувати духи та інші аромати, коли надворі спекотно і багато сонця.
Робіть ставку на свіжість
Обираючи жіночий парфум на сайті watsons, ви знайдете різні аромати – часто вони кардинально різняться між собою. В наявності є глибокі, дуже інтенсивні і шлейфові запахи – наприклад, зі східними нотками. А є легкі, свіжі варіанти, які звучать ніжно і делікатно. Для літа найкраще пасує другий варіант.
Якщо говорити про конкретні ноти, то на спекотний час ідеальні:
- зелений чай;
- жасмин (трохи);
- лимон;
- бергамот;
- мандарин і щось подібне.
Все, що асоціюється з прохолодними листям рослин, росою, кришталевою водою, буде безпрограшним вибором.
Уникати в спекотну погоду слід важких деревних ароматів, насиченого запаху квітів, а також так званих кондитерських ноток - шоколаду, карамелі тощо. Все це розкривається на гарячій шкірі дуже важко і часто створює задушливий шлейф. Від такого ефекту погано не тільки оточенню, але і самій жінці, яка нанесла такий парфум.

Враховуйте інші запахи
Жінки користуються великою кількістю продуктів, які мають яскравий запах. Це дезодоранти (антиперспіранти), лосьйони для тіла, бальзами та спреї для волосся. Нерідко навіть бальзам-ополіскувач для одягу пахне досить виражено. Якщо в холодну пору року суміш всіх цих запахів може гармонійно поєднуватися, то влітку вона перетворюється в ароматну задушливу хмару.
Якщо ви хочете носити в спекотну пору якийсь аромат, найкраще уникати всіх інших, наприклад, вибрати дезодорант без запаху і нейтральний спрей для волосся. Варто відмовитися і від ополіскувачів для білизни або додавати їх під час прання набагато менше.
Скоротіть кількість точок для нанесення духів
У холодну пору духи наносять на зап'ястя, за вухами, під впадинку на шиї. Це можна робити одночасно, щоб аромат був стійким і досить довго тримався. Інша справа, якщо на вулиці спека. Тоді на розпаленому тілі будь-який запах чути інтенсивніше. В такий час вибирайте одну-дві точки для нанесення парфуму наприклад, тільки впадинку на шиї або зап'ястя.
Використовуйте спиртові духи, а не олійні
Спиртові продукти швидше випаровуються, через що у них або немає шлейфу, або він досить легкий, м'який. А олійні продукти на гарячій шкірі працюють інтенсивніше з кожною годиною. Такі аромати потрібно носити лише в холодну пору року, коли зайвий "об'єм" не завадить.
Використовуючи ці прості правила, ви ніколи не помилитеся з літніми ароматами. А придбати хороші духи за вигідними цінами можна в інтернет-магазині "Ватсонс". Товар доставляється або за адресою клієнта (по всій Україні), або в одну з торгових точок великої мережі Watsons.