Сніданок

Більше половини неселення Землі не має можливості дотримуватися здорового харчування – ООН

Shutterstock

Лише за 2020 рік по всьому світу від голоду страждали понад 800 млн осіб

Понад три мільярди людей з усього населення планети не мають можливості дотримуватися здоровий спосіб харчування. Цю новину повідомив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш у своєму відеоматеріалі для попереднього саміту ООН з продовольчих систем. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ООН.

Більше половини населення планети Земля страждає від голоду та неможливості правильно харчуватися. Головними причинами цього є бідність та високі ціни на продукти харчування, збройні конфлікти у регіонах, а також соціальна нерівність. Лише за 2020 рік по всьому світу голодували понад 800 млн осіб.

"Ми ведемо війну з природою, і частина цієї війни – наявна продовольча система, яка виробляє третину всіх викидів парникових газів; продовольча система, через яку ми втрачаємо 80% біорізноманіття планети", – розповідає Гутерреш.

Цікавим є те, що пандемія коронавірусу у переліку причин посідає далеко не перше місце. Перший заступник глави ООН Аміна Мохамед вважає, що COVID-19 надав людям нові можливості заново збудувати продовольчі системи.

"У 145 країнах зараз триває відповідний національний діалог. Це і великі, і маленькі країни, Північ і Південь, деякі з них переживають кризу, інші мають справу зі складною продовольчою економікою", – наголосила вона.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 4 прості способи, як привчити свою дитину до правильного харчування.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ