Молоко

Вчені створили аналог грудного молока зі штучних молочних залоз

cosmo.com.ua

Аналог містить у собі велику кількість корисних елементів

Група вчених зі Сполучених Штатів Америки знайшла спосіб, як можна синтезувати грудне молоко штучним методом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Рідину вдалося отримати з клітин молочної залози, які були створені лабораторним шляхом. 

Так само, як і грудне молоко, штучний аналог містить у собі велику кількість корисних елементів. Таке молоко багате на білок, натомість не містить у собі алергенів та інших токсинів, які дитина може отримати з організму матері. 

"Навіть без антитіл поживний і біоактивний склад нашого продукту набагато ближчий до грудного молока, ніж до молочних сумішей. Наш продукт буде підтримувати розвиток імунної системи, мікробіому, процес дозрівання кишківника і розвиток мозку. Суміші на основі коров'ячого молока не можуть це робити в принципі", – зазначили науковці.

Синтезоване молоко може бути використано лише у випадку, коли жінка не має свого природного. Лабораторна молочна суміш стане корисною альтернативою магазинним. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" писав про 15 міфів про грудне вигодовування, у які багато хто досі вірить.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше