Ерік Коновер

"Став найсильнішим за все своє життя": блогер упродовж 10 тижнів тренувався, як Тор, і повністю змінив своє тіло

Erik Conover / YouTube

Ви будете здивовані результатом

Американський YouTube-блогер Ерік Коновер упродовж 10 тижнів тренувався та харчувався, як актор Кріс Гемсворт, та повністю змінив своє тіло. Як повідомляє "Дивогляд", отримати форми своєї мрії блогеру допоміг особистий тренер головного героя серії фільмів про Тора. 

Ерік Коновер тренувався за програмою Centr Power, яку у свій час використовував Кріс Гемсворт для підготовки свого тіла до зйомок "Тор: Кохання та грім". Тоді його тренером був Люк Зоччі, послугами якого й скористався блогер.
 
Коновер зазначає, що за період пандемії коронавірусу та карантину він дещо втратив свою форму, але "перетворення" Гемсворта стало для нього мотивацією та стимулом для тренувань.

"Кріс – монстр... він увійшов у найкращу форму, в якій коли-небудь був", – розповідає Коновер.

10-тижнева програма тренувань спрямована на пропрацювання усіх частин тіла та набір м'язової маси. Комплекс розбили на три періоди з інтервалом у три тижні. Один з них у кожному блоці призначений для так званого розвантаження. 

Тренування проходять за п'ятьма основними принципами. Серед них:

  • складні рухи;
  • об'єм;
  • інтенсивність;
  • відпочинок і відновлення;
  • тренування до відмови.

Перший результат Коновер помітив за 30 днів після початку тренувань. 

"Я почав бачити, як руки повертаються, і цей базовий рівень сили повертається. Дуже близько до того, де я був раніше", – зазначив блогер.

Не обійшлося і без нормалізації харчування, яке було зосереджено перш за все на нарощування м'язів. На день чоловік споживав близько 4 тис ккал, які отримував переважно з нежирних білків, корисних вуглеводів, здорових жирів і великої кількості овочів.

"Їжа перетворилася на постійну роботу. Їжа – найбільша частина усієї цієї проблеми", – наголосив Ерік.

На 70 день роботи над своїм тілом Коновер заявив, що "став найсильнішим за все своє життя". Наразі він має на меті підтримувати цей стан свого тіла, однак потроху продовжуватиме нарощувати м'язи. 

Ерік Коновер став яскравим прикладом того, як, маючи бажання та завзятість, можна досягти великих результатів. Для цього не обов'язково відвідувати спортивну залу, або ж звертатися до послуг тренера. У вдосконаленні своєї форми вам допоможуть домашні тренування. Придбайте собі необхідний спортивний інвентар, запасіться мотивацією і результат не змусить на себе чекати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше