ТОП-5 корисних вправ для зміцнення м'язів рук – поради

Обов'язково додайте їх до свого звичного комплексу

Професійні тренери зазначають, що саме руки є показником вашої завзятості та регулярності тренувань, оскільки вони задіяні майже у кожній вправі на будь-яку частину вашого тіла.

Саме тому "Дивогляд" вирішив поділитися з вами підбіркою вправ для верхньої частини тіла, які можна виконувати під час будь-якого тренування. 

Відтискання

Спорт
Спорт
Фото: abc-of-fitness.com

Класична вправа, яка приведе ваші руки у тонус та ще й зміцнить грудні м'язи. Якщо ви початківець – краще виконайте спочатку відтискання з колін, щоб дати своїм м'язам звикнути, а потім перейдіть на класичний варіант. 

Зробіть 3-4 підходи по 10-15 повторень.

Жим гантелей вгору

Вправа націлена на зону дельти плечей, якій більшість не приділяє уваги. Щоб правильно виконати цю вправу – встаньте прямо, підніміть прямі руки із гантелями вгору та опустіть.

Гантелі варто обирати відповідно до своєї фізичної підготовки. Вагу у 1-3 кг можна замінити пляшками із водою. 

Зробіть 3-4 підходи по 15-20 повторень.

Згинання рук

спорт, гантелі
спорт, гантелі
Фото: Shutterstock

Ця вправа є обов'язковою при тренуванні рук у будь-якій спортивній залі. Її правильне виконання позбавить вас від навислої шкіри під руками та надасть їй привабливого рельєфу. Головне – не забувайте добре стискати м'язи у верхній точці. 

Для більшого навантаження скористайтеся гантелями, або пляшками з водою.

Зробіть 3 підходи по 12-15 повторень. 

Зворотні відтискання

Для виконання цієї вправи вам необхідно скористатися допоміжним предметом. Ним може бути стілець або диван. Обіпріться ззаду руками в поверхню та повільно присідайте, перекидаючи навантаження на руки. У той момент, коли вони згинаються, ви повинні відчувати м'язи трицепса. 

Зробіть 3 підходи по 10-12 повторень.

Підтягування

спорт, підтягування
спорт, підтягування
Фото: Shutterstock

Найкраща базова вправа на трицепс – це підтягування. Вона є корисною не лише для укріплення м'язів спини, але й для рук. 

Вправа є складною для початківців, тому варто розпочинати із найменшого. У цьому випадку важливішим є не кількість повторень, а правильність їх виконання. 

А ви приділяєте окрему увагу цій частині свого тіла?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився із вами 5 корисними вправами для міцних м’язів спини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше