Огірки, овочі

Сезон овочів: як обрати безпечні огірки – поради

Pinterest

Майже усі літні салати містять у собі огірок. Цей овоч додає йому свіжості та корисності, оскільки містить у собі багато вітамінів та клітковину.

Дуже часто в супермаркетах та на ринках можна натрапити на овочі, що були вирощені у спеціальних теплицях. Такий продукт не принесе вашому організму ніякої користі. Тож, щоб ви завжди могли із легкістю обрати справжній та свіжий огірок, "Дивогляд" вирішив розповісти вам кілька факторів, на які необхідно звернути увагу. 

Огірок містить у собі багато необхідних для нашого організму елементів, серед яких присутні калій, кремній, цинк та інші. Для того, щоб зберегти їхні корисні властивості, намагайтеся обирати плоди, на яких немає жовтих або темнокоричневих плям.

Не варто уникати надто зеленої шкірки овоча через її гіркоту. Зазвичай такі огірки вважаються найбільш корисними. Просто очистіть плод від шкірки. У подальшому ви зможете її використати в створенні маски для обличчя. 

Також зверніть увагу на те, щоб огірок не був м'яким та слизьким. Такий продукт вживати не рекомендується, оскільки він вважається зіпсованим та може викликати у вас газоутворення або спровокувати отруєння.

Також бажано не купувати огірків із занадто блискучою шкіркою. У більшості випадків це буде свідчити про те, що її натирають воском.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як відрізнити хороший апельсин від поганого.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ