Міністр економіки Нідерландів Бас ван Ваут

"А так можна було?": міністр економіки Нідерландів пішов у відпустку на 3 місяці через емоційне вигорання

RIJKSOVERHEID/ARENDA OOMEN

Уряд відпустив міністра відпочити і покращити свій психічний стан

Міністра економіки і кліматичної політики Нідерландів Баса ван Ваута відправили у відпустку щонайменше на 3 місяці, щоб той міг покращити своє психічне здоров’я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу уряду Нідерландів.

Зазначається, що ван Ваут не міг повноцінно виконувати свої обов’язки через емоційне вигорання, тому йому потрібен відпочинок. На час його відсутності обов’язки міністра економіки буде виконувати глава МЗС Стеф Блок. Роботу міністра закордонних справ натомість виконуватиме міністр зовнішньої торгівлі Сігрід Кааг.

42-річний ван Ваут очолив міністерство економіки і кліматичної політики у січні 2021 року. До цього він займався в уряді питаннями соціальної політики та зайнятості.

Враховуючи значне навантаження на ван Ваута, нідерландський уряд вирішив найняти ще одного секретаря, який допомагатиме вирішувати питання енергетики.

Нагадаємо, раніше експерти дали кілька порад, які можуть допомогти позбутися депресії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ