Як позбутися весняної депресії – топ-5 порад

Під час весни суттєво загострюються психічні проблеми, а також на стан людей негативно впливає вимушена карантинна ізоляція.

Саме тому варто прислухатися до певних порад, які можуть допомогти поліпшити свій психічний стан. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gateway Counseling.

Ви не самі

Під час карантину може здаватися, що ви абсолютно самотні, бо внаслідок карантинних обмежень ми почали менше бачитися з нашими рідними, друзями та приятелями. Однак, це не так, бо завдяки сучасним технологіям ми майже завжди можемо поспілкуватися з іншими.

Депресія
Депресія
Фото: Shutterstock

Наприклад, ви можете хоча б написати або зателефонувати кому-небудь, або – ще краще – скористатися відеозв'язком, щоб побачити бажану людину. Можливо, оточуючі зрозуміють ваш пригнічений стан і дадуть вам необхідну підтримку.

Якщо у вас немає людини, з якою ви могли б поділитися своїми проблемами, то не впадайте у відчай, бо у мережі повно усіляких сервісів для знайомств. Окрім цього, ви можете відкрити для себе якусь групу в інтернеті за певними цікавими для вас темами, завдяки чому ви знайдете співрозмовників зі спільними інтересами.

Висипайтеся

Спати шість або сім годин – погана ідея. Приділяйте сну хоча б вісім годин щодня, а не тільки на вихідних. Існує багато досліджень, які свідчать про те, що поганий сон безпосередньо пов'язаний із депресією.

Недосип
Недосип
Фото: Shutterstock

Обслуговуйте себе

Спробуйте створити оздоровчий журнал або заведіть будь-яку нотатку у телефоні, де ви зможете записати те, що вам подобається робити. Під кінець вашого дня ви маєте розуміти, що приділили хоча б годину своїм інтересам і догляду за собою.

Безумовно, у багатьох є певні обов'язки, які не завжди викликають неймовірну зацікавленість. Однак, якщо ви взагалі не будете приділяти час собі, то це може спровокувати негативні наслідки для здоров'я і вашого життя.

Уникайте самоізоляції

Стрес
Стрес
Фото: Depositphotos

Арістотель казав, людина – соціальна істота, а тому вкрай не рекомендовано – особливо у разі пригніченого стану – постійно проводити час на самоті. Як ми писали раніше, спілкуйтеся зі своїми рідними та близькими, від яких ви можете отримати необхідну підтримку.

Скористайтеся порадою фахівця

Всі ці поради можуть принести користь, але пам'ятайте, що депресія – вкрай небезпечне хвороба, яка пов'язана з хімічними речовинами мозку.

Саме тому ми радимо не обмежуватися самостійною боротьбою з цим станом і звернутися до справжнього фахівця. Вкрай малий відсоток людей може без допомоги лікаря впоратися з цією проблемою, а тому в жодному разі не соромтеся і звертайтеся до фахівця.

Також "Дивогляд" повідомляв про 5 продуктів, які допоможуть боротися із депресією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше