Депресія

Яким чоловікам загрожує післяпологова депресія – дослідження

Shutterstock

Післяпологова депресія виникає у 10-12% матерів та 8% батьків

Американські науковці з'ясували, в яких чоловіків виникає післяпологова депресія та з якої причини зазвичай це відбувається. Про це пише Psychology of Men&Masculinities.

Для експерименту дослідники створили онлайн-опитування для 530 батьків дітей віком від 1 до 18 місяців, аби з'ясувати, які найголовніші причини можуть спричинити післяпологову депресію. З'ясувалося, що більша частина проблем у чоловіків пов'язана з низькою самооцінкою, невпевненістю у партнері та досвіді спілкування з дітьми. 

При цьому чоловіки зазначали, що боялися виявитися поганими батьками, розчарувати свою родину або втратити її. Всі ці тривожні думки були спровоковані занадто високими вимогами соціуму, зазначають вчені. 

За даними експертів, післяпологова депресія виникає у 10-12% матерів та 8% батьків. З'ясувалося також, що чоловіки частіше мають справу з післяпологовою депресією, якщо їхні жінки також страждають від неї. 

Раніше "Дивогляд" розповів, як виявити депресію за розміром зіниць. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ