Страх

Як знизити тривожність та віднайти спокій у 2021 році – поради психолога

Shutterstock

Час відновити ваше ментальне здоров'я

2020 рік підвищив рівень тривожності ледь не у всього населення. Це й не дивно: економічна криза, пандемія, локдаун, скорочення на роботі та вірус – усі ці фактори вплинули на ментальне здоров'я кожного. Експерти з Physcology today зібрали кілька порад, як знизити тривожність у 2021 році. 

Дбайте про фізичне здоров'я 

Постійний стрес провокує розвиток хронічних захворювань. Психологи радять щороку проходити медичне обстеження та здавати аналіз крові. 

Пам'ятайте про вітаміни 

Вітаміни – необхідність у 2020 та наступних роках. Зробіть аналізи на наявність у крові різних вітамінів та їхнього рівня. Зокрема, для психічного здоров'я корисно вживати магній. Він знижує рівень стресу та покращує сон. 

Скоротіть кількість кави

Безумовно, кофеїн має низку позитивних властивостей, однак він також провокує зростання паніки, запаморочень, пришвидшення серцебиття та розлади шлунку. 

Зменшіть вживання цукру 

Забудьте про звичку заїдати стрес солодким. Цукор пригнічує вивільнення гормону стресу та робить нас більш вразливими до депресії. Краще замінити його фруктами, горіхами та білковими продуктами.

Раніше науковці дізналися, що депресію можна виявити за розміром зіниць. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ