Діти з COVID-19

Новий штам коронавірусу більш загрозливий для дітей – дослідження

Shutterstock

Нещодавно у Великій Британії зафіксували мутацію вірусу в заразнішу на 50% форму

Британські науковці вважають, що новий штам коронавірусу, виявлений нещодавно у Великій Британії, може бути більш заразним для дітей, ніж попередні мутації. Про це пише BBC

"Існує натяк на те, що він має більшу схильність до зараження дітей", – зазначає професор з Імперського коледжу Ніл Фергюсон.  

На думку вчених, цей спалах нового штаму під назвою B.1.1 з'явився під час локдауну у листопаді, коли школярі відвідували заняття. 

За даними дослідників, новий штам вірусу на 50-70% більш заразний, проте поки що нема даних, що він може бути більш смертельним або спричиняти важкий перебіг захворювання у дітей та дорослих порівняно з іншими мутаціями. 

"Ми не встановили поки що жодної причини, чому діти стали більш уразливими, проте бачимо чітку тенденцію у цих даних", – зазначив Фергюсон. 

Він зазначив, що науковцям варто зібрати більше інформацію, аби спрогнозувати, як новий штам позначиться на лікуванні у майбутньому. 

Нагадаємо, люди, у яких є маленькі діти, мають значно менший ризик померти від COVID-19.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ