iPhone

Продажі iPhone різко знизилися в усьому світі – який бренд на першому місці

Vojtech Bruzek / Unsplash

Протягом усього 2023 року Apple очолювали цей список

У першому кварталі 2024 року Samsung випередили Apple за кількістю проданих смартфонів, змістивши їх з першої позиції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посилання на Міжнародну корпорацію даних IDC.

Протягом усього 2023 року Apple очолювали цей список. Проте продажі iPhone впали на 9,6% у всьому світі, реалізувавши лише 50,1 мільйона пристроїв протягом перших трьох місяців, що менше за середню оцінку аналітиків Bloomberg у 51,7 мільйона.

За даними медіааналітиків, це найрізкіше падіння з часів карантину у 2022 році, коли сталося порушення ланцюжків постачання. Ринковий відсоток Apple склав 17,3%, перемістивши їх на друге місце в рейтингу.

Хоча Samsung знову стали лідерами із часткою ринку 20,8%, їх показники трохи знизилися порівняно з попереднім роком і не відповідають 7,8% зростанню попиту на смартфони.

У цілому, світовий ринок смартфонів зріс у першому кварталі на 7,8% у порівнянні з попереднім роком, склавши 289,4 мільйона одиниць. Згідно зі звітом, галузь ще не повністю відновилася після кризи, але процес відновлення триває.

Директор з досліджень у компанії IDC Набіл Попал зауважив, що спостерігається зростання вартості та середньої ціни продажу, оскільки споживачі віддають перевагу дорожчим пристроям, які можна використовувати довше. Він також розповів про перерозподіл сил серед п'яти провідних компаній.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явилися перші рендери iPhone 16.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ