iPhone

Який вигляд матиме iPhone 16 – з'явилися перші рендери майбутнього смартфона (фото)

Vojtech Bruzek / Unsplash

Камера девайсу зазнає змін

У мережу виклали перші рендери майбутнього iPhone 16, на яких смартфон представлений у новому дизайні. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Yanko Design.

Зображення були створені на основі доступної на сьогодні інформації про майбутній девайс. На світлинах можна побачити, що на задній частині iPhone 16 змін зазнала камера, яка буде наближена до тієї, що представлена у моделях iPhone 11. Дехто з користувачів помітив схожіcть з камерою Samsung.

Експерти зазначили, що таке розташування камери дозволить записувати якісні просторові відео для гарнітури змішаної реальності Apple Vision Pro. У Pro-моделях iPhone 16 блок камер залишиться незмінним, але розміри екранів стануть дещо більшими – 6,3 дюйма у iPhone 16 Pro і 6,9 дюйма у iPhone 16 Pro Max. 

Також у нових моделях iPhone 16 зліва з'явиться кнопка "Дія", якою вже оснастили Pro-моделі iPhone 15, а на правому торці розташується нова кнопка "Capture" для управління камерою.

За попередньою інформацією, Apple традиційно представить серію iPhone 16 у вересні 2024 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у лінійці iPhone 16 з'являться нові кольори.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ