Роман Абрамовський
Роман Абрамовський фото Цензор.НЕТ

Управління відходами та промислова екологія: кандидат на посаду міністра розповів, над чим працюватиме

Читайте по-русски
Детальніше розповісти про своє призначення та плани Роман Абрамовський пообіцяв згодом. Інтерв'ю "5-му каналу" він має дати сьогодні

Про плани на посаді міністра екології розповів "5-му каналу" в ексклюзивному коментарі Роман Абрамовський, нинішній заступник міністра енергетики та захисту довкілля. Він є кандидатом на посаду чільника Міністерства екології. Про це, зокрема, на фейсбуці повідомила глава пресофісу фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Плани прості. Зараз триває реформа щодо управління відходами, всіма типами відходів. Законопроєкт зареєстрований у Раді. Я сподіваюсь, що на наступному пленарному тижні він буде ухвалений у першому читанні. Він фактично запроваджує ієрархію положення із відходами, де головним пунктом є запобігання утворенню відходів як такому. Друге – це промислова екологія.  Наступним кроком буде реформа державно-екологічного контролю. Зовсім інші принципи закладаються. Законопроєкт також зареєстрований. Він пропонує народним депутатам ухвалити в принципі нові форми контролю. Такі як рейд, такі як патрулювання", – розповів кандидат на посаду міністра екології.

Детальніше розповісти про своє призначення та плани Роман Абрамовський пообіцяв згодом. Інтерв'ю "5-му каналу" він має дати сьогодні.

Нагадуємо, у столиці та передмісті дедалі частіше помічають розкидані вулицями використані медичні маски та захисні рукавички. Медики застерігають: ці відходи – небезпечні для людей, тому що на їхній поверхні може залишатися вірус та бактерії. 

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" виходить із карантину: чому обурюються пасажири та як тепер працюють вокзали
Наступний матеріал
В Одесі на ринку влаштували стрілянину по працівниках – є потерпілі
Loading...

На Миколаївщині в національному парку з острахом готуються до туристичного сезону, а вогнеборці риють окопи

Раніше дефіцит, тепер – екологічна загроза: як і де утилізувати використані маски та рукавички

В Україні існує загроза водного дефіциту – РНБО

Посуха в Україні: ситуація на водоймах і що прогнозують екологи

Метеорологи б'ють тривогу: рівень води в Десні впав до мінімуму за 140 років спостережень

Нечистоти отруюють найбільшу в Сумах річку Псел – сюжет