Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

"Слуги народу" збираються на засідання в КВЦ "Парковий": про що говоритимуть – включення

Читайте по-русски
Депутатка Верещук каже, що обговорюватимуть і діяльність МВС та самого міністра Авакова

Фракція "Слуги Народу" збираються на засідання. Воно розпочинається в ці хвилини, традиційно, у виставковому центрі "Парковий". На зв'язку зі студією була кореспондентка "5 каналу" Ірина Саєвич, вона розказала більше.

"Слуги" лише сходяться на засідання. Обговорюватимуть ряд законопроєктів, які, ймовірно, розглядатимуть цього пленарного тижня. Це зміни до виборчого законодавства, законопроєкт про "злодіїв у законі", законопроєкт про гральний бізнес, про оборонні закупівлі. Також планують обговорити кадрові питання – призначення міністрів культури, освіти та очільника Міністерства екології.

З'явилася інформація, що "слуги" можуть обговорювати відставку міністра Арсена Авакова. Утім депутатка Євгенія Кравчук цю інформацію спростувала.

Натомість депутатка Верещук стверджує, що обговорюватимуть діяльність МВС і самого міністра. Кажуть, що планують заслухати результати правоохоронного комітету, який відбувався сьогодні. Там обговорювали резонансні справи – стрілянину у Броварах та зґвалтування в Кагарлику.

"Ряд депутатів не підтримували призначення Авакова і не голосували за його призначення, тому є й ті, що його підтримують, і ті, що не підтримують. Як такого питання, що ми ініціюємо відставку Авакова, немає", – говорить народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

У четвер планують розглянути програму дій уряду. "Слуги" пропонують відправити її на доопрацювання. Кажуть, що треба внести деякі точні дані і цифри.

Щодо змін до виборчого кодексу та місцевих виборів – планують обговорити зниження внеску для кандидатів та деякі інші запитання.

"По-перше, однозначно зрозуміло, що ніяких 5% для партій на місцевих виборах не буде. Тому невеликі партії також зможуть взяти участь. З того, що зараз обговорюється, це зменшення завдатку для участі у місцевих виборах. Ми вважаємо, що зменшення в 4 рази – це правильно. Також пропонується зробити невелику суму завдатку і для мажоритарних кандидатів", – говорить Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, фракція "Слуга народу" пропонує заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на годині запитань до уряду в п'ятницю, 5 червня, із доповіддю щодо резонансних кримінальних подій останнього тижня.

Попередній матеріал
Вбивство Шеремета: адвокатам підозрюваних надали доступ до матеріалів справи
Наступний матеріал
Зґвалтування в Кагарлику, стрілянина в Броварах: Аваков не прийшов на засідання комітету ВРУ – включення
Loading...

Для "СН" вибори в Києві будуть вітриною і відображенням виборів у всій країні – Тізенгаузен

"Це допомога Путіну і його окупації": у "ЄС" відреагували на заяву Разумкова про зміни до мовного закону

Нам не вистачає антипода Портнова, який би стояв на проукраїнській позиції і смикав "слуг" та "ОПЗЖ" – Магда

"Слуги" звернулися до Шмигаля через поїздку Яценюка на Буковину разом із членами уряду – в чому причина

У "Слузі народу" сподіваються відновити пленарні засідання Ради з 2 червня – подробиці

Це влізання ще далі головою у петлю – Климпуш-Цинцадзе про створення ТСК через "плівки Деркача"