Кораблі у Керченській протоці
Кораблі у Керченській протоці Скріншот відео

Росіяни у Керченській протоці значно посилюють затримання суден, що прямують до українських портів

Читайте по-русски
"Маріупольські" та "бердянські" судна проходять Керченську протоку не за традиційною чергою, а окремими караванами, що формують один раз на декілька днів
Штучне утримування перед Керченською протокою суден, що прямують до портів Маріуполя та Бердянська, у попередні місяці стало значно тривалішим. Про це повідомляє голова спостережної ради "Майдану закордонних справ" Андрій Клименко у Facebook.

"Тривалість штучного утримування перед Керченською протокою "маріупольських" та "бердянських" суден значно зросла – "на вході" до Азовського моря у 2,4 рази, а на "виході" з Азовського моря – у 3,2 рази", – зазначає Клименко з посиланням на дані моніторингової групи "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень", "Майдану закордонних справ" та BlackSeaNews.

Також, зазначив він, упродовж літа-початку осені 2019 року, на відміну від російських або інших суден, що йдуть до/з азовських портів РФ, "маріупольські" та "бердянські" судна проходять Керченську протоку не за традиційною чергою, а окремими караванами, що формують один раз на декілька днів.

"Ситуація зі штучним утримуванням перед Керченською протокою "маріупольських" та "бердянських" суден повернулася до показників вересня-жовтня 2018 року", – підсумував Клименко.

На його думку, настав час, коли Україна знову повинна активувати питання про Азовський пакет санкцій щодо російських портів Азовського моря. Йдеться про порти, з яких здійснюються регулярні перевезення до окупованого Криму: порти Ростов-на-Дону, Азов, Темрюк та "Порт Кавказ".

Як повідомляв 5.UA, Росія збрехала Міжнародному трибуналу з морського права щодо повернення Україні трьох військових кораблів, захоплених у районі Керченської протоки.

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За пропуски учнями шкільних занять будуть штрафувати батьків – подробиці
Наступний матеріал
The New York Times відмовилася змінювати написання назви української столиці з Kiev на Kyiv – причини
Loading...

Таємні документи щодо переходу кораблів ВМС ЗСУ можуть потрапити до росіян – адвокат

Військовополонених – 25, а не 24: як адвокати визволяли цуценя, яке було на захопленому судні в Керченській протоці

Волкер: продовження арешту українським морякам – це політичний тиск Кремля

Кремль погодився звільнити полонених моряків – якщо їх судитимуть за законами РФ

Гримчак про заяву Хомчака щодо кораблів ВМСУ в Керченській протоці: "Рішення має приймати не голова Генштабу"

Хомчак заявив, що перетинати Керченську протоку кораблями ВМСУ не будуть