'Запоріжсталь'
'Запоріжсталь' Ростислав Шурма / Facebook

Посол Швеції оцінив екологічну модернізацію "Запоріжсталі"

  Дії комбінату дипломат назвав "правильним європейським шляхом розвитку"

  Посол Швеції в Україні Мартін Хагстром відвідав металургійний комбінат "Запоріжсталь" та ознайомився з ходом екологічної реконструкції підприємства.

  Дипломат задоволений ходом екологічної реконструкції металургійного комбінату "Запоріжсталь". Про це йдеться прес-релізі компанії, пише "Інтерфакс-Україна".

  Він також зазначив зрушення підприємства на шляху екологічної модернізації, як це роблять європейські компанії.

  У повідомленні також йдеться про те, що Мартін Хагстром, який перебував у Запоріжжі в четвер, 18 жовтня, з робочою поїздкою, ознайомився з ходом екологічної реконструкції комбінату. Він відвідав сучасну диспетчерську, ознайомився з роботою системи візуалізації та моніторингу технологічних процесів "Підприємство на долоні", в яку інтегрована система онлайн-моніторингу промислових викидів.

  Крім того, посол відвідав один з об'єктів екологічної модернізації "Запоріжсталі", визнаний найкращим промисловим об'єктом 2014 по версії ДАБК, – новий травильний агрегат в цеху холодної прокатки №1. При цьому дипломат підкреслив позитивну динаміку в екологізації виробничих процесів і акцентував на застосуванні "зелених" рішень. З 2012 року на ці цілі комбінат направив понад 8,8 млрд грн.

  "У Швеції питання екологічної реконструкції підприємств є дуже актуальним. За підсумками візиту на "Запоріжсталь" я бачу: комбінат рухається тим самим шляхом розвитку, що і наші підприємства. Комбінат реалізував великі інвестиційні проекти, в тому числі у співпраці зі шведськими компаніями. Намічено чимало перспективних проектів. Це правильний європейський шлях розвитку", – констатував Мартін Хагстром, якого цитує прес-служба.

  Дипломат також зустрівся з міським головою Запоріжжя Володимиром Буряком, обговорив партнерство в реалізації проекту "Безпечне місто", ознайомився з проектом будівництва лінійного прискорювача в місті.

  Як відомо, "Запоріжсталь" – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу. Спеціалізація – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль. Основні споживачі – виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

  "Запоріжсталь" знаходиться в процесі інтеграції до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

  ТОВ "Метінвест Холдинг" – керуюча компанія групи "Метінвест".

  Попередній матеріал
  Напад на квартиру вдови екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова – подробиці
  Наступний матеріал
  Турчинов заклав символічну капсулу на місці будівництва штаб-квартири зовнішньої розвідки
  Теги:

  "Укрметалургпром" заявив про масове вивезення українського металобрухту до Придністров'я

  Масове повернення заробітчан в Україну: новий тренд на вітчизняному будівельному ринку

  У Кабміні вирішили обговорити нові ставки на користування вагонами УЗ

  Три вагомих причини, чому БФП кращий за роздільний принтер і сканер

  Законопроект №9055 відбирає в українців право вільно обирати адвоката – Сергій Войченко

  Forbes опублікував перелік найкращих роботодавців світу