Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

У Кабміні вирішили обговорити нові ставки на користування вагонами УЗ

  Гройсман доручив розібратися, чи обґрунтованим є подорожчання тарифів

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив віце-прем'єру Володимиру Кістіону та міністру інфраструктури Володимиру Омеляну провести нараду щодо обґрунтованості нових ставок на користування вагонами ПАТ "Укрзалізниця". Це відбулося на засіданні Кабінету Міністрів цієї середи у відповідь на скаргу депутата Григорія Заболотного про різке підвищення УЗ вартості перевезень агропродукції, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Я думаю, можливо, навіть завтра зустрітися і в цьому питанні розібратися", – зазначив прем'єр і додав, що необхідно залучити до цього обговорення і представників профільних комітетів Верховної Ради.

  Чільник Кабміну також наголосив на необхідності Антимонопольного комітету (АМКУ) втрутитися у ситуацію, аби перевірити обґрунтованість встановлюваних залізницею ставок. "Я готовий повністю вас підтримувати: і організаційно, і публічно", – наголосив він, уточннивши, що очікує також позиції АМКУ щодо підвищення цін на нафтопродукти.

  Гройсман нагадав, що після дерегуляції вагонної складової усі можуть здавати вагони в оренду, визначаючи вартість послуги ринковими інструментами. Втім, визнав, що занепокоєний черговим підвищенням цін на УЗ.

  Нагадаємо, 12-го жовтня "Укрзалізниця" повідомила про рішення підвищити ставки на користування її вагонами на 41%. Подорожання набуде чинності через 30 днів після публікації в газеті "Урядовий кур'єр".

  Попередній матеріал
  Напад у Керчі: загинули 15 студентів і 5 дорослих, опубліковано список потерпілих
  Наступний матеріал
  Ситуація на Донбасі та в Криму: про що саме говорили на засіданні комісії Україна-НАТО
  Теги: