БФП
БФП Depositphotos

Три вагомих причини, чому БФП кращий за роздільний принтер і сканер

  Поява багатофункціональних пристроїв (БФП) на ринку друку викликала суперечки про те, чому ж тепер віддавати перевагу. Наші фахівці однозначно вважають, що майбутнє за БФП, і на те є поважні причини

  Причина перша: Економія місця

  Логічно, що один, навіть дещо громіздкий пристрій на столі займає набагато менше місця, ніж два пристрої умовно меншого розміру. Просто поставте на стіл принтер і сканер, а поруч – БФП, і переконаєтеся, що багатофункціональність дозволяє реально економити простір, що важливо в грамотній організації бізнесу.

  Причина друга: Економія коштів

  Купуючи окремо принтер і сканер європейського або американського бренду, ви заплатите практично гарантовано більше, ніж придбавши один пристрій. А якщо купити БФП за допомогою сервісу порівняння цін, то економія виявиться ще значнішою. Завдяки Е-каталогу кожен користувач має можливість придбати гаджети за цінами виробника, не переплачуючи.

  Крім того, підключення одного пристрою замість декількох і його робота впродовж тривалого часу забезпечує економію електроенергії, оскільки в БФП знаходиться лише один блок живлення при безлічі функцій.

  А ще заощадити можна на ремонті багатофункціонального пристрою, адже лагодження двох пристроїв обійдеться явно не дешевше.

  Причина третя: Заощадження часу

  Працювати з БФП набагато зручніше і швидше, ніж з двома пристроям на одному столі. Це позначається і на кількості встановлюваних на комп'ютер драйверів для коректної роботи пристроїв, і на часі обробки інформації. Сподіваємося, ви самі знайдете значно більше причин віддати перевагу сучасному БФП, яке забезпечить безперервну роботу цілого офісу.

  Попередній матеріал
  У Києві День захисника вітчизни відсвяткували в середньовічному стилі: як це було
  Наступний матеріал
  Загострення на фронті: бойове зіткнення біля Авдіївки, один загиблий боєць і троє поранених
  Теги: