КПІ
КПІ КПІ

МОН назвало ТОП-10 найпопулярніших вишів серед вступників

У трійці лідерів КНУ ім. Тараса Шевченка, НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" та ЛНУ ім. Івана Франка

Під час вступної кампанії-2017 найпопулярнішими серед вступників стали КНУ ім. Тараса Шевченка, НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" та ЛНУ ім. Івана Франка. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки України.

Зазначено, що до КНУ подали 58 тис. 851 заяву від 27 тис. 112 вступників, у КПІ – 50 тис. 226 заяв від 20 тис. 952 вступників, у ЛНУ – 48 тис. 937 заяв від 22 тис. 790 вступників.

На четвертій сходинці опинилася Львівська політехніка, до якої надійшло майже 43,5 тис. заяв. Бажання вчитися в цьому виші виявили понад 20,5 тис. вступників.

Майже однакову кількість заяв подали до Київського національного торговельно-економічного університету (34 тис. 520) та Національного авіаційного університету (34 тис. 336). Ці виші обрали відповідно 17 тис. 206 та 18 тис. 698 вступників.

Далі у рейтингу – Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова (28 тис. 522 заяв від 15 тис. 933 вступників), Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича (27 тис. 633 заяв від 13 тис. 257 вступників) та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (26 тис. 697 заяв від 14 тис. 440 вступників).

Замикає десятку Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана. Він отримав трохи більше ніж 24 тис. заяв від 13 тис. 531 вступника.

"Цей рейтинг свідчить, що, попри поширену думку, багато вступників обирають не лише столичні виші, а й регіональні – у Львові, Чернівцях, Харкові. Причому цю тенденцію ми спостерігаємо не перший рік. Приміром, торік у рейтингу ТОП-10 був Кам'янець-Подільський національний університет, непогані позиції також завжди має ДНУ імені Олеся Гончара", – відзначив директор департаменту вищої освіти Олег Шаров.

В окупованому Донецьку обрушилося кілька поверхів університету торгівлі – фоторепортаж

Фото: Денис Григорюк
/
Фото: Денис Григорюк
Фото: Денис Григорюк
/
Фото: Денис Григорюк
Фото: Денис Григорюк
/
Фото: Денис Григорюк
Фото: Денис Григорюк
/
Фото: Денис Григорюк
Фото: Денис Григорюк
/
Фото: Денис Григорюк
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Через "Укрзалізницю" ми змушені зараз знизити виробництво – гендиректор АКХЗ
Наступний матеріал
Луценко про спецконфіскацію $200 млн Януковича і його оточення: "Собаки гавкають, а караван йде"
Loading...

ТОП-10 найпопулярніших професій серед вступників в Україні – інфографіка

МОН виключило російську мову із переліку предметів ЗНО

Вчитель у школі часто отримує вищу зарплату, ніж викладач ВНЗ

Угорщина не піде на поступки Україні у мовному питанні у школах

Брифінг міністра освіти і науки Лілії Гриневич - відео

Експерти назвали ТОП-5 найщасливіших європейських столиць