столиця Литви Вільнюс
столиця Литви Вільнюс ehu.lt

Експерти назвали ТОП-5 найщасливіших європейських столиць

Рейтинг складено, зважаючи на кількість задоволених життям у місті, громадськими місцями, охороною здоров'я, екологією та освітою

Беручи до уваги кількість задоволених життям у місті, громадськими місцями, охороною здоров'я, екологією та освітою, статистичне агентство Eurostat назвало найщасливіші міста Європи, пише УНІАН з посиланням на Independent.

Зазначено, що за кількістю задоволених життям найщасливішим містом визнано столицю Литви Вільнюс. За ним розташувалися данський Копенгаген і шведський Стокгольм. Також до п’ятірки найщасливіших потрапили жителі Люксембурга і Вени. А найменш щасливими виявилися в грецьких Афінах.

Якістю публічних просторів (маркети, сквери, громадські місця) найбільше задоволені жителі австрійського Відня. Також до п'ятірки лідерів увійшли жителі Люксембурга, Стокгольма, столиці Словенії – Любляни і Фінляндії – Гельсінкі. Найбільше не подобаються публічні простори жителям Афін і мальтійської Валетти.

Щодо чистоти та екології, то тут найбільше задоволені жителі Люксембурга. Серед лідерів також Відень, Любляна, Рига (Латвія) і Гельсінкі. Найгірше питання чистоти стоїть у Римі (Італія).

Охороною здоров'я задоволені у нідерландському Амстердамі. За ним – Брюссель (Бельгія), Відень, Люксембург, Прага (Чехія). Найменш задоволені цим пунктом в Афінах, від яких недалеко втекли вперед і жителі Варшави (Польща).

У сфері освіти лідером стала столиця Ірландії Дублін. За Дубліном на одному рівні йдуть Нікосія (Кіпр), Гельсінкі та Любляна. Замикає п'ятірку Люксембург. Серед найгірших за цим критерієм визнали болгарську Софію і румунський Бухарест.

В Одесі відкрили нову туристичну пам'ятку "Дім сонця" – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У незаконно ув'язненого Балуха в кримському СІЗО почалися проблеми з серцем
Наступний матеріал
Скорочення бюджету: військово-морський флот Британії може відправити в море лише чверть кораблів
Теги:

Реакція на прорив Саакашвілі не відповідає його політичному рейтингу – політтехнолог

Український танцівник потрапив до рейтингу найкращих чоловіків року за версією журналу GQ – фото, відео

"Переплюнули": Білл Гейтс тепер не найбагатша людина у світі

Збройні Сили України увійшли до ТОП-30 армій світу

Moody's підвищила рейтинг одразу 6 українських банків

Уперше позитивний прогноз: Агенція Moody's підвищила кредитний рейтинг України