zn.ua

Експерт розповів про нинішній рейтинг політичних сил

Перша позиція в рейтингу належить партії "Батьківщина". Друге місце займає БПП "Солідарність". "Опозиційний блок", партія Рабіновича "За життя" та "Радикальна партія" – на третій сходинці

Про нинішні розстановки політичних сил в ефірі "5 каналу" розповів директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

"Третє місце одразу мають три партії з приблизно рівними показниками. Це є "Опозиційний блок", партія "За життя" Рабіновича та партія Олега Ляшка. Показники абсолютно рівні. Друге місце має партія Петра Порошенка. Звичайно, після парламентських виборів 2014 року, падіння рейтингу в майже 2 рази. Але за останній рік цей рейтинг абсолютно є стабільним. І підтримка Петра Порошенка й особиста, і підтримка його партії, є достатньо стабільною, і навіть з огляду на європейські успіхи України – безвіз, певні зрушення в економіці, чи в ремонті доріг, чи у всьому іншому, за що відповідає вже Гройсман і Уряд України. Звичайно, певна мобілізація, або певні можливості до мобілізації виборця під партію влади існують і, в перспективі, зростання рейтингу є", - повідомив Антипович.

"У нас завжди голосують за тих, хто критикує владу, і критикувати владу вигідно з електоральної точки зору, а бути владою одразу після виборів вже не вигідно. Перша позиція у партії "Батьківщина" і особистий показник Юлії Тимошенко навіть вищий, ніж в партії "Батьківщина". Зараз ця партія повернула частину підтримки, які пішли за "Народним фронтом". "Батьківщина" забрала частину своїх прихильників від Яценюка, рейтинг в якого 1%, і частину людей, які розчаровуються у владі і в інших політичних силах. Їх рейтинги достатньо стабільні, вони зросли десь рік тому, і, в принципі, тримаються на цих показниках вже рік", - додав експерт.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Північнокорейська криза: Про що мають домовитись Пекін і Вашингтон
Наступний матеріал
Під Верховною Радою вшанували загиблих від вибуху гранати нацгвардійців
Loading...

"Переплюнули": Білл Гейтс тепер не найбагатша людина у світі

Збройні Сили України увійшли до ТОП-30 армій світу

Moody's підвищила рейтинг одразу 6 українських банків

Антирейтинг: яка країна світу найменш популярна серед туристів

Уперше позитивний прогноз: Агенція Moody's підвищила кредитний рейтинг України

У Британії створять нову партію противників Brexit