bigmir.net

КВУ назвав найменш ефективних лідерів фракцій – рейтинг

Бойко та Тимошенко стали найменш ефективними лідерами фракцій, оскільки ігнорували голосування в Раді та не продемонстрували активності в законодавчій роботі

Комітет виборців України (КВУ) у рамках проекту "Дослівно" визначив лідерів фракцій, які працювали найефективніше та найгірше в 2017 році (січень–травень). Про це йдеться на сайті КВУ.

Рейтинг було складено на основі критеріїв: відвідуваність засідань Ради та комітету, участь в голосуваннях, успішність законопроектів та правок, якість законопроектів (на основі висновків Головного науково-експертного управління Верховної Ради та Міністерства фінансів України), Згідно із даними КВУ, антилідерами рейтингу стали Юрій Бойко ("Опозиційний блок") та Юлія Тимошенко (ВО "Батьківщина"). У них низькі показники відвідуваності комітетів, вони ігнорували голосування в Раді та не продемонстрували активності в законодавчій роботі.

Юрій Бойко відвідав всі 100% засідань Ради, але при цьому взяв участь у лише 2% голосувань. За п’ять місяців роботи Ради лідер Опоблоку проголосував 36 разів із 1809 можливих. Бойко також не відвідав жодного з восьми засідань комітету. Він зареєстрував три законопроекти, два з яких отримали негативні висновки Мінфіну та ГНЕУ. При цьому Юрій Бойко з початку роботи ВРУ досі не запропонував жодної правки.

"Юлія Тимошенко відвідала 61% засідань Ради, що є найгіршим показником серед голів фракцій. За даними письмової реєстрації упродовж січня-травня лідер "Батьківщини" пропустила майже третину засідань парламенту – 23 із 53 (із них 15 з невідомих причин). Загалом Тимошенко цьогоріч взяла участь лише в 18% голосувань (336 із 1809). Також вона була присутня лише на одному із семи засідань комітету, ініціювала п'ять законопроектів (жоден із яких не став чинним) та не подала жодної правки", – йдеться у повідомленні.

Найкращим же лідером фракції, відповідно до рейтингу, став голова фракції БПП – Артур Герасимов. Він відвідав 91% засідань Ради та взяв участь у 83% голосувань, що є найкращим показником серед лідерів фракцій.

"На другому місці – голова фракції "Народного Фронту" Максим Бурбак. Він відвідав 87% засідань Ради та взяв участь у 68% голосувань. Голова НФ найкраще серед голів фракцій відвідував засідання комітету. Він був присутній на семи із восьми засідань Комітету в справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю", – інформує КВУ.

Третє місце в рейтингу розділили Олег Березюк ("Самопоміч") та Олег Ляшко (РПЛ). Березюк відвідав 78% засідань Ради та взяв участь в 76% голосувань, Ляшко – 96% засідань Ради, але при цьому пропустив половину голосувань. Він також був присутній лише на третині засідань Комітету з питань податкової політики.

рейтинг ефективності роботи лідерів фракцій
рейтинг ефективності роботи лідерів фракційcvu.org.ua

Попередній матеріал
Гройсман уточнив, чи зможуть жителі Криму отримувати українську пенсію
Наступний матеріал
У ЄС виступають проти ідеї видачі жителям окупованих територій паспортів старого зразка
Loading...

Заявили про себе: Шість українських вишів увійшли у ТОП-1000 найкращих університетів світу

Експерти назвали ТОП-5 найдорожчих брендів світу

Наскільки сумлінно провайдери виконують рішення РНБО про блокаду російських соцмереж – "Час. Підсумки дня"

У Мін’юсті прокоментували реєстрацію фейкової партії буцімто Саакашвілі

Зустріч Президентів України та Литви з представниками ЗМІ - завершено

Онищенка виключили з парламентської групи "Воля народу"