5 канал

У Мін’юсті прокоментували реєстрацію фейкової партії буцімто Саакашвілі

Мін’юст не збирався реєструвати партію, бо в поданих матеріалах були знайдені порушення законодавства

У Мін'юсті було зареєстровано партію "Блок Михаїла Саакашвілі", але зареєстрували її люди, які не мають відношення до цього політика. На запитання ведучої, як сталося, що ім'я і прізвище людини використали інші люди для того, щоб зареєструвати партію цієї людини, відповів в ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки дня" заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Павло Мороз.

"Мін’юст поза політикою. Є процедура реєстрації партії. Якщо до Мін'юсту надходить пакет документів, які за змістом і комплектністю повністю відповідають вимогам, Мін’юст відповідно проводить таку реєстрацію. Якщо є порушення закону, не вистачає якого документу, який передбачено законом, чи в документі є норми, які суперечать нормам закону, Мін'юст змушений відмовити в такій реєстрації, бо вона є незаконною. Що стосується цієї партії. Зайшов пакет документів і там навіть була нотаріально засвідчена згода громадянина України Михаїла Саакашвілі. Але вивчивши ці матеріали, ми все-таки знайшли порушення законодавства і відмовили в проведенні реєстрації. Тобто Мін’юст не зареєстрував цю партію", – наголосив Мороз.

Разом з тим він розповів: "Заявник звернувся до суду, виграв якимось чином судовий процес, отримав рішення суду, яке набуло чинності, і суд змусив Мін’юст провести цю реєстрацію".

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Нові критерії Мін'юсту: Доступ до державних реєстрів заблоковано 150 державним реєстраторам і нотаріусам
Наступний матеріал
Багатоповерховий монстр Vs унікальна садиба: новий забудовний скандал у Києві
Loading...

За результатами конкурсу Мін'юст затвердив головного люстратора країни

Мін'юст: У новому законопроекті про НАЗК прописана персональна відповідальність і "стримані" премії

Законопроект про перезапуск НАЗК суттєво знизить зарплати його керівництва – голова Мін'юсту