Е-декларації
Е-декларації twitter.com

Законопроект про перезапуск НАЗК суттєво знизить зарплати його керівництва – голова Мін'юсту

  У проекті закону має бути зазначено, що керівництво НАЗК не має права отримувати премію у розмірі понад 50% окладу, нині це – 200-400% окладу

  Проект закону про перезапуск роботи Національного агентства з протидії корупції (НАЗК) передбачатиме суттєве зниження оплати праці керівництва Агентства. Про таке сказав журналістам міністр юстиції Павло Петренко.

  "У законопроекті ми ставимо верхню планку – керівництво НАЗК не має права отримувати премію у розмірі понад 50% окладу", – сказав Петренко журналістам у Києві в середу. 

  При цьому голова Мін'юсту зазначив, що на сьогодні премії керівництва НАЗК становлять 200-400% окладу. "Тобто, це (обмеження розміру премії – Ред.) буде на рівні закону", – додав міністр.

  Петренко нагадав, що законопроектом буде передбачено одноосібну відповідальність. З його слів, конкурс має відбутися протягом двох місяців.

  Додамо, 29 березня 2017 року Мін'юст запропонував антикорупційним громадським організаціям долучитися до напрацювання змін до закону, які зроблять НАЗК органом з одноосібною відповідальністю.

  Так, Петренко сказав на брифінгу: "Прем'єр-міністр доручив Міністерству юстиції розробити відповідні законодавчі зміни. Ми виправимо помилку щодо того, що колегіальний орган, який працює вже рік і отримує величезне бюджетне фінансування, фактично не здатний виконувати свої функції".

  За словами Петренка, буде оптимальним, щоб НАЗК у новому форматі і нормальному режимі запрацювала вже у найближчі місяці. "Ми як Міністерство юстиції готові взяти на себе проактивну функцію щодо розробки спільно з експертами і громадськістю даних змін", – наголосив міністр.

  Як повідомляв 5.UA, у НАЗК визнали збій у роботі реєстру поважною причиною несвоєчасного подання е-декларацій. 

  Попередній матеріал
  "Особливо дякуємо": У МЗС Росії подякували Україні за співчуття жертвам теракту у метро Санкт-Петербурга
  Наступний матеріал
  Уряд затвердив угоду про пряме залізнично-поромне сполучення з Грузією
  Loading...

  Петренко – про ефективність роботи НАЗК: Перевіряються тільки 30 посадовців з "першої хвилі"

  У НАЗК визнали збій у роботі реєстру поважною причиною несвоєчасного подання е-декларацій

  НАЗК "в ручному режимі" та "бойових умовах" перевіряє 83 е-декларації топ-посадовців

  Нардепи запросили на засідання чільників НКРЕКП, Держмайна і НАЗК

  НАЗК може використовувати кошти на модернізацію системи е-декларування лише з травня – Корчак

  Корчак: Судитися за посаду я не буду