greece.greekreporter.com

Уперше позитивний прогноз: Агенція Moody's підвищила кредитний рейтинг України

  Це є свідченням успіху структурних реформ в Україні, переконаний прем'єр-міністр Гройсман

  Міжнародна рейтингова агенція Moody's Investors Service (Moody's), що входить до трійки найбільших агенцій світу, підвищила кредитний рейтинг України до рівня Caa2. Вперше за тривалий час Україна отримала позитивний прогноз, передає Урядовий портал.

  Як прокоментував рейтинг прем'єр-міністр Володимир Гройсман, це є свідченням успіху структурних реформ в Україні.

  "Ключові фактори зміни кредитного рейтингу в позитивний бік – ефект структурних реформ та посилення позицій України на світовому ринку. І, за прогнозами фінансистів, продовження змін покращить боргову динаміку нашої держави", - зазначив глава Кабміну.

  Водночас, Гройсман зауважив, що попереду багато роботи. Зокрема, у секторі політичної стабільності, продовження економічних перетворень, посилення валютного курсу та загального зміцнення економіки. 

  "Ми пишаємося тим, що міжнародне агентство визнало наші досягнення в сфері прозорості газового сектору, державних закупівель, оподаткуванні, банківському секторі. І ми розуміємо, що наші партнери очікують на реалізацію заявлених Урядом реформ, зокрема, пенсійної системи, приватизації, земельних відносин. Ми були й залишаємося відданими курсу змін задля майбутнього держави та покращання добробуту громадян", - прокоментував прем'єр.

  Нагадаємо, у травні агенція S&P підтвердила довгострокові рейтинги України, прогноз – стабільний. 

  Як інформував 5.UA, за даними Держстатистики на 2016 рік, економіка України зросла. Зокрема, вперше за останні 4 роки було зафіксовано зростання ВВП України на 2,3%. А в березні цього року Нацбанк передав до МВФ уточнені макроекономічні показники.

  Попередній матеріал
  СММ ОБСЄ: дві жінки з окупованого Харцизька підірвалися на вибуховому пристрої
  Наступний матеріал
  Знову – у воду: У Росії мікроавтобус із пасажирами впав у річку
  Loading...