МВФ
МВФ inforesist.org

Нацбанк передав до МВФ уточнені макроекономічні показники – Рева

  Необхідність уточнення макроекономічних показників бюджету України виникла через блокування торгового сполучення з непідконтрольними територіями на Донбасі

  Національний банк України передав уточнені макроекономічні показники бюджету до Міжнародного валютного фонду для прискорення виділення чергового траншу Україні. Про це сьогодні, 28 березня, під час брифінгу в Харкові сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє УНІАН.

  "Вчора Національний банк заявив про те, що погодили нові макроекономічні показники. Вони доведені тепер до Міжнародного валютного фонду. Ми тепер чекаємо на те, що ці показники будуть взяті до відома і відповідне рішення про виділення чергового траншу з'явиться в порядку денному Міжнародного валютного фонду і буде прийняте відповідне рішення", – зазначив Рева.

  Він нагадав, що необхідність уточнення макроекономічних показників бюджету України виникла через блокування торговельного сполучення з непідконтрольними територіями на Донбасі.

  "Ми понесли серйозні економічні збитки. Коли ці збитки стали очевидними, то ті домовленості, які ми досягли з Міжнародним валютним фондом, вимагали уточнення макроекономічних показників. Тому Міжнародний валютний фонд взяв паузу", – додав він. 

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": один з лідерів "революції на граніті" Ярослав Рущишин в ефірі "5 каналу
  Наступний матеріал
  На хабарах затримали високопосадовця Одеської ОДА та чиновника столичної Печерської РДА
  Loading...

  МВФ виключив питання надання Україні траншу з порядку денного 20 березня

  В Україні розпочала роботу технічна місія Міжнародного валютного фонду

  У Мінфіні сказали, коли МВФ виділить Україні $1 млрд траншу

  "Час. Підсумки тижня": Як пов'язані блокада ОРДЛО та кредит на мільярд від МВФ

  Транш ЄС у розмірі 600 млн євро до України надійде після кредиту МВФ – Порошенко

  Нацбанк сьогодні перегляне макропрогнози для МВФ