Володимир Гройсман
Володимир Гройсман grushevskogo5.com

Година запитань до уряду: Гройсман розповів про концепцію пенсійної реформи та гроші від МВФ

Через кілька місяців Кабмін представить свою концепцію проведення пенсійної реформи

Кабінет міністрів через кілька місяців представить парламенту України свою концепцію проведення пенсійної реформи. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час традиційної п'ятничної години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Ми через декілька місяців вийдемо з ініціативою справжньої реформи пенсійної системи в інтересах українських громадян. Ми будемо просити увесь український парламент підтримати цю реформу", – зазначив Гройсман. За його словами, підвищення виплат літнім людям є одним із головних завдань уряду, а нинішня пенсійна система є "неприпустимо несправедливою".

Говорив прем'єр-міністр і про очікування грошей від МВФ. Наголосив,  що Україна не брала на себе додаткових зобов'язань для одержання нового траншу, і нагадав, що його можуть виділити вже після засідання ради директорів МВФ у понеділок, 20 березня.

"Багато змін, які ми маємо зробити, потрібні не МВФ, а Україні. Наприклад, системна реформа пенсійного фонду України. 80% пенсіонерів сьогодні живуть на мінімальній пенсії, а пенсійний фонд має 140 млрд грн дефіциту. Це ті речі, які ми маємо сьогодні змінити, побудувавши якісну систему. Це, за нашими розрахунками, призведе до ліквідації дефіциту до 2024 року", – сказав Гройсман.

Як повідомляв 5.UA, МВФ наполягає на проведенні в Україні пенсійної реформи, але без "апокаліптичних речей".

Попередній матеріал
Порошенко: Хочете боротися з Президентом – прошу дуже, але не розхитуйте Україну
Наступний матеріал
Президент: Дострокових парламентських виборів не буде
Loading...