МВФ
МВФ inforesist.org

МВФ наполягає на проведенні в Україні пенсійної реформи, але без "апокаліптичних речей"

  У меморандумі з МВФ не вимагають заморозити "мінімалку" або підвищити пенсійний вік, повідомив міністр соцполітики

  Міжнародний валютний фонд наполягає на обов'язковому проведенні пенсійної реформи в Україні, яка буде спрямована на стабільне забезпечення пенсіонерів. Таке пояснення озвучив під час прес-конференції 9 березня директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, передає "Укрінформ".

  "Що стосується пенсій (в Україні – 5.UA), ми вважаємо, що пенсійна реформа має вирішальне значення для забезпечення стабільності пенсійної системи та здатності забезпечити кращі пенсії для людей, що завершили трудову діяльність, більшість з яких перебуває у скрутному становищі", – пояснив Райс позицію Фонду.

  Він наголосив, що український уряд "погодився в необхідності всеохоплюючої пенсійної реформи". Представник МВФ також поінформував, що українська сторона і Фонд наразі працюють над тим, якою має бути пенсійна система в Україні, і як до неї мають надходити асигнування.

  У свою чергу, міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що затверджений меморандум із МВФ не містить норми про заморожування мінімальних зарплат, заборону на роботу для пенсіонерів та підвищення пенсійного віку, передає УНІАН.

  "В остаточному варіанті меморандуму відсутні норми про заморожування мінімальних зарплат на три роки, про заборону пенсіонерам працювати. Там відсутнє підвищення пенсійного віку. Жодних апокаліптичних речей у меморандумі немає. І ви зможете в цьому переконатися", – наголосив міністр.

  Він також відзначив, що меморандум сформований в інтересах України і громадян України. Більш того, з багатьох питань вдалося переконати МВФ прийняти саме урядову точку зору.

  Як раніше повідомляв 5.UA, голова Мінфіну Олександр Данилюк розкрив зміст меморандуму з МВФ.

  Попередній матеріал
  Нардепи вимагають від НАБУ відкрити кримінальну справу щодо голови Солом'янського райсуду
  Наступний матеріал
  США відзначили навмисні спроби Росії посилити гуманітарну кризу на Донбасі
  Loading...

  Пенсійна реформа та обіг земель: Гройсман розповів про ключові рекомендації МВФ

  Важливий крок до отримання траншу: Україна і МВФ узгодили Меморандум

  МВФ досяг угоди з Україною щодо оновлених умов співпраці

  Уряд має намір створити службу соціальних інспекторів – Рева

  Гройсман розповів, коли Кабмін представить проект пенсійної реформи

  Віце-прем'єр повідомив, коли чекати на підвищення пенсій