МВФ
МВФ inforesist.org

Важливий крок до отримання траншу: Україна і МВФ узгодили Меморандум

  Новий Меморандум буде містити виклад політики та стратегії, яких планує дотримуватися Україна протягом наступного етапу програми EFF у 2017-2018 роках

  Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленостей на робочому рівні щодо змісту Меморандуму про економічну та фінансову політику. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

  "Це є важливим кроком до завершення третього перегляду програми МВФ Механізму розширеного фінансування (EFF) та виділення Україні наступного траншу у розмірі 1 млрд доларів, що буде зараховано до резервів НБУ. Досягнення домовленостей з МВФ є результатом виконання Україною узгодженої з МВФ програми реформ", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, новий Меморандум буде містити виклад політики та стратегії, яких планує дотримуватися Україна протягом наступного етапу програми EFF у 2017-2018 роках.

  Програма Механізму розширеного фінансування націлена на забезпечення економічного зростання країни шляхом проведення структурних реформ. Після завершення програми в Україні будуть створені умови для самодостатнього розвитку.

  Нагадаємо, МВФ досяг угоди з Україною щодо оновлених умов співпраці.

  Попередній матеріал
  У прокуратурі доповіли про ситуацію щодо блокади залізниці у Конотопі
  Наступний матеріал
  На Рівненщині затримано всіх директорів лісгоспів – Аваков
  Loading...

  МВФ планує наступного тижня завершити перемовини з Україною щодо нового траншу

  МВФ знову відклав розгляд траншу для України

  Мінфін: Отримання чергового траншу від МВФ – це "питання декількох днів"