МВФ
МВФ inforesist.org

МВФ знову відклав розгляд траншу для України

  Питання траншу для України не внесене на порядок денний засідань до 6 березня

  У порядку денному засідань Ради директорів Міжнародного валютного фонду, що розписаний до 6 березня 2017 року, питання подальшого фінансування України відсутнє. Порядок денний розміщений на офіційному сайті МВФ. 

  Як стало відомо, до вже сформованого порядку денного роботи Ради директорів МВФ не було внесено питання оцінки реформ, що проводяться Україною у рамках програми співпраці з МВФ. Після розгляду цього питання можливе подальше узгодження траншу для України.

  Відтак, розклад засідань Ради складено до 6 березня, однак "українське питання" в ньому відсутнє. Зазначимо, що саме на 6 березня 2017 року запланований розгляд підходів до макрофінансового нагляду.

  Нагадаємо, 21 лютого у Мінфіні заявили, що Україна перебуває на фінальній стадії підписання меморандуму з МВФ. За тиждень до цього, 13 лютого, голова НБУ Валерія Гонтарева анонсувала підписання меморандуму з МВФ для отримання $1 млрд "упродовж кількох днів".

  Як інформував 5.UA, 13 лютого директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що Фонд задоволений перебігом переговорів щодо чергового траншу для України.

  Попередній матеріал
  Ватажки терористичного угрупування "ЛНР" дозволили стріляти в дезертирів – розвідка
  Наступний матеріал
  Інформаторка бойовиків 3,5 роки свого життя проведе за гратами
  Loading...

  Мінфін: Отримання чергового траншу від МВФ – це "питання декількох днів"

  Україна перебуває на фінальній стадії підписання меморандуму з МВФ – Мінфін

  МВФ задоволений перебігом переговорів щодо чергового траншу для України – Лагард