tsn.ua

МВФ досяг угоди з Україною щодо оновлених умов співпраці

  У МВФ допустили виділення чергового траншу Україні в другій половині березня

  Міжнародний валютний фонд (МВФ) заявив, що домовився з українською владою стосовно нових умов меморандуму про економічну та фінансову політику за програмою розширеного фінансування (EFF), повідомляє видання DW.

  У повідомленні Фонду в суботу, 4 березня, йдеться, що це відкриває шлях до перегляду умов кредитування України виконавчою радою МВФ та виділення можливого четвертого траншу обсягом в один мільярд доларів США в другій половині цього місяця, зазначив голова місії МВФ в Україні Рон ван Роден.

  Позики від МВФ за цією програмою вже неодноразово гальмувалися через неоднозначний перебіг реформ в Україні. Попередній транш на суму в мільярд доларів США Україна отримала на підтримку погодженого з Фондом бюджету-2017 та проведення реформ у банківському секторі. Загалом EFF передбачає дії уряду на підтримку макроекономічної стабільності, бюджетної політики, а також проведення структурних та управлінських реформ.

  Нагадаємо, що кредитну програму EFF для України відкрили в 2015 році. Вона запланована на чотири роки, загальна сума фінансування становить близько 17 мільярдів доларів США. До цього часу Україна в рамках програми отримала вже три транші загальним обсягом більше семи мільярдів доларів США. 

  Попередній матеріал
  За дві доби у Сомалі 110 людей померли від голоду
  Наступний матеріал
  Насірова привезли до суду, засідання поки ще не почалося
  Теги:
  Loading...

  Рева: параметри пенсійної реформи погоджені з МВФ

  МВФ планує наступного тижня завершити перемовини з Україною щодо нового траншу

  Україна перебуває на фінальній стадії підписання меморандуму з МВФ – Мінфін