unhcr.org

За дві доби у Сомалі 110 людей померли від голоду

  Гуманітарна ситуація у Сомалі погіршується - влада вперше заявила про масові смерті від голоду. ООН готує підтримку для охопленого посухою регіону

  У Сомалі, яке потерпає через сильну посуху, за останні 48 годин в одному з регіонів загинули 110 людей. Про це у суботу, 4 березня, повідомив прем'єр-міністр країни Хасан Алі Хайре, передає видання DW.

  Заява про масову смерть стала першою з моменту проголошення надзвичайного стану в Сомалі 28 лютого, погодні умови несуть загрозу для мільйонів людей по всій країні.

  За інформацією Організації Об'єднаних Націй (ООН), загалом у східноафриканській країні допомоги потребують 5 млн людей через ризик масштабного голоду. ООН минулого місяця заявила про необхідність допомоги в обсязі 4,4 мільярда доларів США задля відвернення гуманітарної катастрофи в регіоні, до якого окрім Сомалі входять також охоплені конфліктами Нігерія, Південний Судан та Ємен. Через брак питної води посилилася загроза холери, додали в ООН, є повідомлення про випадки смертей від цієї хвороби.

  Тисячі людей прибувають до столиці Могадишо у пошуках їжі. Нещодавно обраний президент Мохамед Фармаджо закликав світову спільноту допомогти Сомалі.

  Попередній матеріал
  ООН: кількість жертв на Донбасі збільшилася удвічі порівняно з кінцем 2016
  Наступний матеріал
  МВФ досяг угоди з Україною щодо оновлених умов співпраці
  Loading...

  Кривавий теракт в Сомалі: кількість жертв зросла до 39 осіб

  Можливо, найнебезпечніші вибори у світі: в ангарі аеропорту обрали нового президента Сомалі

  Теракт у Сомалі: Вибухнув замінований автомобіль – фото