osvita-slabozori.com.ua

Вчитель у школі часто отримує вищу зарплату, ніж викладач ВНЗ

Нині з'являється перекіс, який може стримувати розвиток вищої освіти

Володимир Гройсман уже анонсував чергове підвищення зарплати вчителів з 2018 року на 25%. Нині ж середня зарплата вчителя на сьогодні, в залежності від категорії, в Україні становить від 4600 до понад 7000 гривень. Про це в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець. 

"Сьогодні вчитель часто отримує вищу зарплату, ніж викладач ВНЗ. І це вже теж недобре, бо з'являється перекіс, який може стримувати розвиток вищої освіти. Тому ми зараз на доручення прем’єр-міністра працювали цього тижня і будемо пропонувати модель, за якою всі науково-педагогічні працівники будуть підвищуватися у тарифній сітці на один розряд. Тобто зарплата підніметься і у вищій школі, а вчителям буде ще додаткова оплата", – сказав Ковтунець.

Він також роз'яснив: "Причому саме тим категоріям вчителів буде суттєве збільшення, які працюють за новими програмами. Мова зараз йде про вчителів початкової школи, які будуть працювати за новими стандартами. Мова йтиме про вчителів іноземної мови в сільській місцевості. Тобто хто вимушені будуть набагато більше працювати над розробкою нових методик, вони отримають додаткові гроші".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Проект нової школи взялися пілотувати 100 шкіл по Україні – МОН
Наступний матеріал
Свято на лінії вогню: як "першачки" Трьохізбенки до школи крокували
Loading...