Студенти, вступники
Студенти, вступники https://hyser.com.ua

ТОП-10 найпопулярніших професій серед вступників в Україні – інфографіка

Вступники уже традиційно хочуть вступати на "Право", "Менеджмент", однак зовсім не вступають на певні технічні спеціальності, які затребувані на ринку праці

У Міністерстві освіти та науки України поділилися результатами цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, там склали рейтинг найбільш популярних спеціальностей серед вступників.

Відповідні інфографіки оприлюднила прес-служба МОН.

Як стало відомо, за результатами вступу 2017 року найпопулярнішими спеціальностями серед вступників на бакалаврат в Україні стали "Філологія", "Право" та "Менеджмент". На них подали, відповідно, 85 тисяч, 74 тисячі та 59 тисяч заяв.

Крім того, серед лідерів – "Медицина", "Комп’ютерні науки", "Туризм", "Середня освіта", "Психологія" і "Економіка". На ці спеціальності висловили бажання вступити від 46 до 40 тисяч абітурієнтів.

Останню сходинку у ТОП-10 отримала "Інженерія програмного забезпечення" із результатом у 33 тисячі заяв.

МОН

"Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності як "Право", "Менеджмент", "Туризм" та "Економіка" залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці. При цьому високі щаблі у рейтингу займають й потрібні економіці спеціальності, такі як "Комп’ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення", - відзначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Також у відомстві розповіли про найменш популярні спеціальності. Серед них – "Богослов’я" (185 заяв без урахування духовних ВНЗ) та "Гідроенергетика" (193 заяви на вступ).

МОН

За словами Шарова, "на жаль, серед найменш популярних спеціальностей залишаються й ті, які зараз потрібні на ринку праці, наприклад, спеціальність "Атомна енергетика". 

Попередній матеріал
США відправить в Україну партію новеньких армійських Humvee
Наступний матеріал
"Захід-2017": У Міноборони Білорусі розповіли, коли війська РФ покинуть країну
Loading...