twitter.com

"Захід-2017": У Міноборони Білорусі розповіли, коли війська РФ покинуть країну

До 30 вересня російські війська мають залишити територію Білорусі

Російські військові частини залишать територію Білорусі до 30 вересня. Про це заявив керівник департаменту міжнародного військового співробітництва Міноборони Білорусі Олег Воїнов, передає "Радіо Свобода".

За його словами, на час проведення навчань "Захід-2017" у Білорусі не проходитимуть жодні інші військові вишколи.

"Жодних інших навчань у цей період на території Білорусі проводитися не буде. А після їхнього закінчення у термін до 30 вересня особовий склад, озброєння, військова і спеціальна техніка Збройних сил Республіки Білорусь повернуться у пункти постійної дислокації, а військові частини та підрозділи Збройних сил Росії залишать територію Білорусі", - зазначив Воїнов.

Крім того, дещо раніше представник Міноборони Білорусі запевнив: ужито всіх заходів для "зниження напруги", зокрема і для України.

"При визначенні території практичних дій, для виключення напруги у відносинах з Україною, Польщею, Литвою, Латвією принципово обрані полігони, що розташовуються на значному віддаленні від державних кордонів", - наголосив Воїнов.

За його словами, навчання "Захід-2017" матимуть суто оборонний характер. 

Як повідомляв 5.UA, раніше у НАТО заявили, що військові навчання "Захід-2017" у Білорусі можуть виявитися "троянським конем" і після їх закінчення Росія може залишити армію в Білорусі. У Генштабі ЗСУ вважають, що спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" – це чергова спроба тиску агресора не лише на Україну, а і на країни-члени НАТО. У першу чергу, на країни Балтії і Польщу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ТОП-10 найпопулярніших професій серед вступників в Україні – інфографіка
Наступний матеріал
Терористи взялися за гранатомети: під Бутівкою загинув український воїн
Loading...