Віктор Галасюк

Галасюк: мито на експорт сировини з України поповнює бюджет на 1 млрд грн щорічно

  За словами Галасюка, сировина має залишатися в країні

  Прямий бюджетний ефект від законопроекту, який встановив мито на експорт металобрухту з України оцінюється в 1 мільярд гривень щорічно.

  Про це повідомив глава Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк в ефірі телеканалу "Україна".

  За словами Галасюка, Україна не повинна ставати сировинним придатком. Тому вже третій "металургійний" законопроект щодо мита на вивезення металобрухту, ухвалений парламентом, йде на користь усієї економіки держави.

  "Сировина має залишатися в країні. Тут перероблятися в готову продукцію, тут повинна створюватися додана вартість, тут повинні платити зарплату, гідну європейську, і тоді буде нормальна перспектива життя. Щоб люди не бігали по Польщі, по інших Європах, щоб заробити собі на життя, не руйнували свої сім'ї", – заявив Галасюк.

  За словами Галасюка, попередні законопроекти про мито на ввезення металобрухту принесли в країну значні валютні кошти. Як, безпосередньо, за рахунок отримання мита, так і у вигляді оплати за українську металургійну продукцію, створену, зокрема за допомогою металобрухту.

  "Йдеться про те, щоб зберегти в експортному балансі країни понад 1,5 мільярда доларів валютної виручки. Це означає стабільність гривні, це означає – не підвищення цін у магазинах. І це означає робочі місця для українських металургів і промисловців", – заявив глава парламентського комітету.

  Як повідомляв 5.UA, завдяки дії першого "металургійного" закону в Україні збільшилися поставки сировини для вітчизняних метпідприємств і ліквідовано критичний дефіцит брухту чорних металів на внутрішньому ринку. 

  Попередній матеріал
  Був названим батьком: Бабченко мав шістьох усиновлених дітей
  Наступний матеріал
  Габріелла Массанга та "5 канал" запрошують на зірковий фестиваль "Сімейні зустрічі"
  Теги:

  У Києві відбудеться Другий форум з прямого оподаткування

  Збільшення мита на металобрухт захистить українську економіку – президент "Укрметалургпром"

  Металурги звернулись до спікера ВР щодо закону про експортне мито на металобрухт

  Мін'юст з невідомих причин не реєструє наказ про виробництво коньяку з вітчизної сировини – Кучеренко

  Щороку ставка вивізного мита на металобрухт до ЄС зменшуватиметься – Стефанишина

  Тільки кожен 20-й українець виїжджає на заробітки до Польщі легально – ЗМІ