Металурги звернулись до спікера ВР щодо закону про експортне мито на металобрухт

  Попередній досвід застосування підвищеного мита на експорт металобрухту свідчить про високу дієвість цього закону

  Продовження дії і підвищення рівня експортного мита на металобрухт з 30 до 42 євро за тонну є обгрунтованим. Про таке заявив у листі до голови Верховної Ради Андрія Парубія президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає UAProm

  За його словами, попередній досвід застосування підвищеного мита на експорт металобрухту свідчить про високу дієвість цього закону.

  "Зростання виробництва було би неможливим без належного забезпечення вітчизняних виробників сталі металобрухтом, − заявив Каленков. − Крім того, мито має вагомий позитивний ефект не тільки для металургії, а й для суміжних галузей і державного бюджету".

  Як відомо, документ встановлює мито на рівні 42 євро за тонну на вивезення металобрухту за кордон. Закон покликаний захистити українську промисловість, зокрема на тлі протекціоністської політики США та Євросоюзу. Ті запроваджують мита на ввезення металопродукції.

  Додамо, що підвищення експортного мита на металобрухт, передбачене ухваленим нещодавно Радою законом, не суперечить положенням Угоди про Асоціацію України та ЄС.

  Попередній матеріал
  В "Укроборонпромі" показали, які бойові машини розробляють зараз для ЗСУ
  Наступний матеріал
  Озброєний зловмисник, який вчинив стрілянину в Черкасах, перебуває у лікарні під конвоєм – голова Нацполіції
  Теги: