'Укроборонпром' працює над створенням нової бойової техніки
"Укроборонпром" працює над створенням нової бойової техніки
Укроборонпром

В "Укроборонпромі" показали, які бойові машини розробляють зараз для ЗСУ

Серед новинок техніка для піхоти та перспективний танк нового покоління

Харківське конструкторське бюро працює над створенням бойових машин з покращеними показниками, які мають надійти на озброєння української армії у 2020-х роках.

Про це у четвер, 24 травня, повідомили у прес-службі ДК "Укроборонпром".

"Конструктори та інженери зараз зосереджені на створенні БМП-У, нової бойової машини піхоти, яка має замінити БМП-1 та БМП-2. "ХКБМ" вже розроблено конструкторську документацію, а виготовлення дослідного зразка та початковий комплекс випробувань буде проходити у 2019 році", – йдеться у повідомленні.

'Укроборонпром' працює над створенням нової бойової техніки

Зазначається, що БМП-У призначена для транспортування та вогневої підтримки сухопутних підрозділів. Вона забезпечує надійних захист екіпажу у складі 3 членів та 7 десантників. За розрахунками, рівень захисту БМП-У на 10-12% вищий за БТР-4. Окрім того, моторно-трансмісійний відсік розташований у передній частині корпусу, що гарантує більший рівень захисту екіпажу.

Також відомо, що забезпечення високої маневреності та швидкості на полі бою БМП-У оснащуватиметься дизельним двигуном потужністю 735 к.с. та автоматичною трансмісією. Враховуючи масу нової бойової машини піхоти у 25-27 тон, питома потужність БМП-У знаходиться на рівні 27-29 к.с./т. Цей показник значно перевищує питому потужність БМП-1 (21-23 к.с./т.) та навіть сучасних основних бойових танків. Окрім того, на БМП-У реалізовано подолання водних перешкод вплав.

БМП-У створюється за модульним принципом, з можливістю використання базової платформи для цілого сімейства гусеничних машин. На її базі будуть створені командирська, командно-штабна, розвідувальна, медична, ремонтно-евакуаційна та інші машини.

'Укроборонпром' працює над створенням нової бойової техніки

Також наголошується, що "ХКБМ" веде роботи зі створення перспективного танка нового покоління. Ними передбачено створення моторно-трансмісійного відділення, розробку нових систем озброєння, боєприпасів, захисту та системи управління вогнем, а також автоматизацію більшості процесів для скорочення кількості членів екіпажу з трьох осіб, до двох.

Проведення цих робіт розраховано на декілька років, які передбачають поетапне виконання всіх ключових пунктів програми. Наразі колективом "ХКБМ" проведено попередню розробку побудови моторно-трансмісійного відділення та розрахунки основних параметрів двигуна, а також йдуть роботи з виготовлення дослідних зразків трансмісії.

Дивіться також:

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Під час селфі: на Львівщині 17-річний підліток впав з даху
Наступний матеріал
Металурги звернулись до спікера ВР щодо закону про експортне мито на металобрухт

Майстерність українських танкістів високо оцінили на навчаннях у Німеччині – ФОТО

Combined Resolve X: підрозділ ЗСУ здійснив марш та влаштував засідку – фотогалерея

У Києві Mercedes протаранив платформу з танком – фото

"Не на зайчиках тренувалися": видовищні навчання десантників й танкістів – ФОТО

"Всі ракети потрапили точно в ціль": у Чернігівській області випробували новий бойовий модуль

Нові технології: в Україні почали розробку протитанкового ракетного комплексу ІІІ покоління