https://defence-ua.com/

Україна та Польща представили "натівську" модернізацію танка Т-72

Роботи з модернізації розпочалися лише у квітні цьогоріч, а вже у вересні розробку показали на 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017

На міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017 (Польща) Україна представила новітній танк ПТ-17. В "Укроборонпромі" кажуть, що це - результат глибокої модернізації танку Т-72 силами українських та польських фахівців, передає прес-служба концерну. 

"У квітні 2017 року, в межах укладених договорів підприємства учасники "Укроборонпрому" та польська компанія Zaklady Mechaniczne "Bumar – Labedy" S.A. розпочали спільну роботу модернізації танку Т-72. Пропозицію щодо партнерства у створенні нового продукту надійшла з польської сторони, але слід зазначити, що й Польща, й Україна мають достатньо великий парк радянських танків Т-72", - зазначається у повідомленні.

Для модернізації танка було розроблено та надано автомати заряджання, новий двигун, трансмісію; здійснено модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм, систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту, демонстраційного зразка башти тощо. Усе це – за стандартами НАТО.

/
/
/

"Цей проект є чітким сигналом та демонстрацією  спроможності України брати участь в таких масштабних та технологічно-складних проектах. Важливим елементом цієї кооперації є те, що майбутній танк буде створений відповідно до стандартів НАТО, а українці розробили та готові виготовляти ключові компоненти відповідно до цих стандартів. Це свідчить не лише про наявність науково-технологічного та виробничого потенціалу, а про те, що такі системи та стандарти в майбутньому можуть бути з легкістю інтегровані та впровадженні на іншій українській техніці. Це також може стати початком оновлення української армії  "натівською" технікою", – прокоментував гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов. 

У Польщі ж відзначили: приголомшені оперативністю українських фахівців, які менш ніж за 5 місяців розробили, виготовили та надали всі комплектуючі, агрегати та компоненти для презентації танку на MSPO-2017.

"Позитивне рішення МО Польщі щодо придбання танків ПТ-17 дозволить підприємствам України прийняти участь у масштабному проекті переозброєння польської армії, який попередньо оцінюється у кілька сотень мільйонів доларів США", - додають у концерні. 

Дивіться також фотогалерею за темою

Танк "Оплот", РСЗВ "Ураган", ББМ "Козак": на Хрещатику виставили броньовану міць української армії

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Військові відкрили вогонь у бік приватного літака, що летів над військовою частиною у Балаклії
Наступний матеріал
ДТП із Шуфричем на Bentley: суд тимчасово заборонив сину нардепа керувати авто