Танк "Оплот"
Танк "Оплот" milnavigator.com

"Міць нескорених": До Дня Незалежності "Укроборонпром" представить понад 30 зразків військової техніки

ДК "Укроборонпром" продемонструє вже перевірені в боях танки та бронетранспортери, артилерійські гармати та зенітно-ракетні комплекси

До 26-ї річниці Незалежності України "Укроборонпром" продемонструє військову техніку, що виробляється, ремонтується та відновлюється підприємствами-учасниками концерну. Виставка відбудеться в центрі столиці в рамках експозиції "Міць нескорених" і триватиме з 22 по 27 серпня вздовж усього Хрещатика – від вулиці Інститутської до Європейської площі. Про це повідомляє прес-центр ДК "Укроборонпром".

Зазначено, що розташують близько 70 одиниць техніки. Серед представлених зразків буде техніка Збройних Сил, Національної гвардії, Прикордонної служби, а також новітні зразки озброєння, що вітчизняні зброярі розробили для вітчизняного війська, беручи до уваги досвід ведення війни на сході країни.

Протягом тижня всі охочі зможуть побачити броньовану міць української армії та розпитати самих військових про їхній бойовий шлях.

Від "Укроборонпрому" представлять понад 30 зразків військової техніки з ДП "Завод ім. В.О. Малишева", Київського, Миколаївського, Львівського, Житомирського та Харківського бронетанкових заводів, ДП "Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова", Шепетівського та Балаклійського ремонтних заводів, ДВТП "Граніт", ДП "Львівський радіоремонтний завод" та ДП "Укроборонсервіс".

"ДК "Укроборонпром" продемонструє вже перевірені в боях танки та бронетранспортери, артилерійські гармати та зенітно-ракетні комплекси. На виставці представлять новітній модернізований танк Т-72АМТ, який спільно з військовими АТО модернізували на столичному бронетанковому заводі. Харківські конструктори покажуть вітчизняну розробку РСЗВ "Верба", що може стати на заміну відомих "Градів". Центром уваги серед бронетанкової техніки стане один із найпотужніших та найзахищеніших танків світу – вітчизняна бойова машина "Оплот", – зазначили в концерні.

Танк "Оплот", РСЗВ "Ураган", ББМ "Козак": на Хрещатику виставили броньовану міць української армії

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Зауважимо, ДК "Укроборонпром" оснащує українську армію новою та сучасною технікою, впроваджує стандарти НАТО та кооперує зі світовими лідерами-виробниками озброєнь. За результатами двох років підприємства Концерну виготовили для Збройних Сил України та інших структур 15903 одиниці зброї та техніки.

Попередній матеріал
Україна досі оговтується від кібератаки Petya.A, а вже є загроза нової – чи готові підприємства
Наступний матеріал
Експерт: Захід влаштовує поточний стан конфлікту на Донбасі
Loading...

"Бентлі по-українськи": як Києвом танки та БТРи пересувались – фото, відео

На заводі "Антонов" відбулась масштабна репетиція параду до Дня Незалежності

У столиці обмежать рух транспорту низкою вулиць

Переосмислена "Енеїда" та нові рекорди України: в КМДА анонсували заходи до Дня Незалежності

В "Укроборонпромі" назвали вартість виробленої за роки агресії РФ зброї

"Міць нескорених": яку унікальну техніку покажуть українцям на День Незалежності