5 канал

Всі "родзинки" виступу оркестру ЗСУ на День Незалежності: чого чекати

До 26-ї річниці Незалежності України на Майдані виступлять 17 кращих оркестрів ЗСУ та відомий український рок-виконавець

У Києві 21 серпня відбувся концерт зведеного оркестру Збройних Сил. Участь у ньому беруть 17 найкращих духових оркестрів Збройних Сил України, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, музиканти грали твори вітчизняних композиторів – як класичні марші, так у сучасні композиції. Так, зіграли музики як народну пісню "Несе Галя воду", так і композицію "Sunny" Вoney M. Загалом же концерт відбувався у режимі "попурі" і тривав 1,5 години.

Довідка: Попурі – музична композиція, що поєднує популярні мелодії пісень, танців, оперних арій тощо.

У дійстві взяли участь близько 400 найкращих виконавців, які й створили зведений оркестр Міноборони України. Саме ці музиканти виступатимуть на урочистостях до Дня Незалежності України. Тож сьогоднішній концерт – своєрідна репетиція перед парадом 24 серпня.

Виступали музики перед слухачами кількох військових вишів України – Харківського, Одеського, Львівського та кількох столичних військових ВНЗ. Саме ці курсанти крокуватимуть Майданом Незалежності та Хрещатиком на День Незалежності України.

Як повідомив головний військовий диригент Володимир Дашковський, гості параду зможуть почути "новий фестиваль-2017 року", який тривалий час готували у військовому оркестрі.

А от хедлайнером виступу був народний артист України Олег Скрипка. "Ми репетирували один раз. Це потужно, дуже потужно!.. Дуже натхненно!" – коментує співак.

То яку пісню виконає Скрипка та чим вражатиме оркестр – дізнайтеся у включенні:

 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Мужність та сила української армії: як захисники готуються до параду - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не з'їм, то хоч понадкушую": в Харкові спекли велетенський 600-кілограмовий коровай
Наступний матеріал
Політтехнолог прокоментував судове засідання у справі Добкіна
Loading...