Всі "родзинки" виступу оркестру ЗСУ на День Незалежності: чого чекати

До 26-ї річниці Незалежності України на Майдані виступлять 17 кращих оркестрів ЗСУ та відомий український рок-виконавець

У Києві 21 серпня відбувся концерт зведеного оркестру Збройних Сил. Участь у ньому беруть 17 найкращих духових оркестрів Збройних Сил України, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, музиканти грали твори вітчизняних композиторів – як класичні марші, так у сучасні композиції. Так, зіграли музики як народну пісню "Несе Галя воду", так і композицію "Sunny" Вoney M. Загалом же концерт відбувався у режимі "попурі" і тривав 1,5 години.

Довідка: Попурі – музична композиція, що поєднує популярні мелодії пісень, танців, оперних арій тощо.

У дійстві взяли участь близько 400 найкращих виконавців, які й створили зведений оркестр Міноборони України. Саме ці музиканти виступатимуть на урочистостях до Дня Незалежності України. Тож сьогоднішній концерт – своєрідна репетиція перед парадом 24 серпня.

Виступали музики перед слухачами кількох військових вишів України – Харківського, Одеського, Львівського та кількох столичних військових ВНЗ. Саме ці курсанти крокуватимуть Майданом Незалежності та Хрещатиком на День Незалежності України.

/
/
/

Як повідомив головний військовий диригент Володимир Дашковський, гості параду зможуть почути "новий фестиваль-2017 року", який тривалий час готували у військовому оркестрі.

А от хедлайнером виступу був народний артист України Олег Скрипка. "Ми репетирували один раз. Це потужно, дуже потужно!.. Дуже натхненно!" – коментує співак.

То яку пісню виконає Скрипка та чим вражатиме оркестр – дізнайтеся у включенні:

 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Мужність та сила української армії: як захисники готуються до параду - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не з'їм, то хоч понадкушую": в Харкові спекли велетенський 600-кілограмовий коровай
Наступний матеріал
Політтехнолог прокоментував судове засідання у справі Добкіна