Віктор Галасюк

Прем'єр підтримав закон про детінізацію ринку металобрухту – Галасюк

  Як наголошує чільник парламентського комітету з питань промисловості, це дозволить вивести з "тіні" до 20 млрд грн на рік

  Кабінет Міністрів України в рамках політики прискореного економічного зростання сформував пакет із 35 законопроектів, покликаних вирішити п'ять основних завдань – щодо захисту бізнесу, дерегуляції і поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування і державних ресурсів, а також заохочення інновацій. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

  Як повідомив глава парламентського комітету з питань промисловості Віктор Галасюк на сторінці у Facebook, Гройсман виступив на підтримку одразу кількох промислових ініціатив.

  "Прем'єр Володимир Гройсман тільки що на засіданні уряду виступив на підтримку наших з Олегом Ляшком промислових ініціатив: індустріальні парки (2554-р, 2555-д), валютна дерегуляція в інтересах експортерів (7365), детінізація ринку металобрухту (7497)", – написав він.

  Раніше він заявляв, що детінізація заготівлі металобрухту дозволить вивести з "тіні" до 20 млрд грн на рік у сфері заготівлі металобрухту та буде приносити до державного бюджету додатково близько 1 млрд грн щороку.

  Відповідно до закону, буде скасовано поділ металобрухту на побутовий і промисловий, а за допомогою відмови від обов'язкової вимоги про наявність переліку обладнання будуть виведені з "тіні" дрібні заготівельники брухту. Крім того, будуть усунені неефективні засоби регуляторних обмежень.

  Попередній матеріал
  Nord Stream 2: німецька земля погодила будівництво 55 кілометрів "труби"
  Наступний матеріал
  Обмеження швидкості та відеофіксація порушень ПДР: коли і як українці почнуть отримувати нові штрафи
  Теги: