Вигляд робота
Вигляд робота 5 канал

Виконує роботу за чотирьох: попит на оренду роботів-офіціантів зростає – у чому вони кращі

Читайте по-русски
Оренда такого "працівника" вартує 2 тисячі доларів на місяць

Попит на роботів-офіціантів у деяких закладах харчування не зменшується, а навпаки зростає. Хоча пандемія йде на спад, і в багатьох ресторанах послаблюють обмеження, але саме це і є причиною попиту на механічних працівників. Гостей у закладах харчування стає дедалі більше. А от робочих рук – бракує. Подробиці – у матеріалі кореспондентки "5 каналу" Нонни Стефанової.

У ресторані невеликого містечка у штаті Нью-Джерсі сніданки, обіди та вечері розносить Арахіс. Так звати робота-офіціанта, якого заклад орендує за 2 тисячі доларів на місяць. Механічний помічник виконує роботу за чотирьох людей. Адже одночасно везе чотири таці. Під час карантину закладу довелося звільнити багатьох працівників, адже ресторани не працювали. Коли їм дозволили відкритися – наймати на роботу було нікого. Тож вдалися до сучасних технологій.

"Нам були дуже потрібні додаткові руки. А ось цей наш робот Арахіс одночасно працює і як офіціант, і як прибиральник посуду. Усі ці речі, пов'язані з COVID-19 і безробіттям, прискорили такі технології. Якби не було коронавірусу, то все сталося б на 5-6 років пізніше. А зараз – саме пік. І все так і залишиться", – розповів співвласник ресторану Ендрю Йоа.

Маршрут робота визначають сенсори, прикріплені до стелі. Усе працює за допомогою Wi-Fi. Арахіс вміє говорити, щоправда – одну фразу, потрібну, щоб його пропустили.

"Будь ласка, дозвольте пройти. Я маю працювати. Інакше мене звільнять", – сказав робот.

Хоча Арахіс може нести і забирати на кухню значно більше посуду, аніж один офіціант – допомога людини все одно потрібна. Коли робот під'їжджає з наїдками до клієнтів – туди ж підходить і працівник чи працівниця ресторану, яка ставить тарілки на стіл, і забирає непотрібний посуд.

"Офіціантки чи офіціанти все одно обслуговують нас. Але робот допомагає все це легко привезти до столу. Навіть у післяковідні часи приємно буде знати, що їжа безпечно стоїть усередині робота. Це безпечніше, аніж тарілки, які несе офіціантка", – зазначає постійна відвідувачка ресторану Крістін Ганн.

Робот кращий, менше шансів, що таця з їжею впаде", – сказав постійний відвідувач ресторану Джейкоб Бот.

Ємності батареї в такого робота вистачає на 14 годин роботи. А заряджати його потрібно 11. Працювати Арахіс може без перепочинку, перерв на обід чи відвідин вбиральні. Але власники закладу запевняють: припинять контракт механічного працівника, тільки-но знайдуть людей на його місце.

Читайте також: вражаюче відео з роботом-собакою Boston Dynamics: як він пасе овець.

Нонна Стефанова, "5 канал"

Попередній матеріал
СБУ знешкодила криптоферму, через яку без води і світла могла залишитися частина Чернігівщини
Наступний матеріал
"Задр*чене б*дло": Портнов програв, але знову за своє – тож "5 канал" подав чергову скаргу, попри спротив
Loading...

Друзі та помічники: незвичні застосування роботів у часи пандемії

В Україні вперше прооперували дитину за допомогою робота-хірурга

Як у Африці вперше повноцінно запрацювали роботи – сюжет

У Львові вперше прооперували пацієнта за допомогою робота-хірурга Da Vinci

"Прикидається людиною" і заманює комарів у пастку: українські стартапери показали світу новий винахід

Британська компанія Spacebit хоче запустити "місяцехід під прапором України" – засновник