Ліки
Ліки http://energolife.info

В ЄС дозволили продаж першого препарату для лікування COVID-19

  Читайте по-русски
  Пацієнти, які отримували ремдесивір, одужали приблизно через 11 днів, порівняно з 15 днями у пацієнтів, які отримували плацебо

  Європейська комісія надала умовний дозвіл на продаж лікарського засобу ремдесивір. Таким чином він став першим фармацевтичним препаратом, дозволеним на рівні ЄС для лікування коронавірусу. Про це повідомляє "Європейська правда".

  Дозвіл видано відповідно до прискореної процедури після рекомендації Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) з подальшим схваленням державами-членами.

  "Захист громадського здоров'я є ключовим пріоритетом Комісії, і тому дані про ремдесивір були оцінені у винятково короткі терміни за допомогою процедури швидкої перевірки, підходу, який використовується ЕMA під час надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров'я для оцінки даних по мірі їх надходження", – йдеться в заяві.

  Це дало змогу швидко отримати дозвіл у контексті коронавірусної кризи протягом одного тижня після рекомендації EMA порівняно зі звичайними 67 днями.

  Наразі ремдесивір отримав дозвіл на умовний маркетинг – один з регулюючих механізмів ЄС, створений для полегшення раннього доступу до ліків, які задовольняють відсутні медичні потреби, в тому числі для невідкладних ситуацій у відповідь на загрози громадській охороні здоров'я, такі як поточна пандемія.

  Зазначається, раніше дослідження показало, що пацієнти, які отримували ремдесивір, одужали приблизно через 11 днів, порівняно з 15 днями у пацієнтів, які отримували плацебо.

  Як повідомляв 5.ua, учені із Оксфордського університету виявили, що один дешевий препарат, який уже десятки років використовується в медицині, здатен значно знизити рівень смертності від коронавірусу і врятувати тисячі життів.

  Попередній матеріал
  Суд у справі MH17: у Нідерландах розпочалося десяте засідання – що розглядають
  Наступний матеріал
  МВС просить дозволу арештовувати на 15 діб за водіння напідпитку
  Loading...

  Справжній прорив: учені знайшли дешевий препарат, який може врятувати від коронавірусу

  Закупівлі на карантині: чому тяжкохворі пацієнти можуть залишитися без ліків

  Майже два місяці система була паралізована: МОЗ таки видало накази для розблокування закупівель

  Пацієнтські організації вимагають звільнення Степанова через блокування закупівлі ліків для тяжкохворих

  Випробування українського препарату від COVID-19 проведуть в Одесі

  Клінічні випробування українських ліків проти коронавірусу відбуватимуться лише за згодою пацієнта – МОЗ